Party Stories

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w "Hotelu Paradise 2" zaognia się. Uczestniczka przyznała, że boi się zachowań kolegi z programu. Dziś nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Robert w obronie partnerki wykrzyczał Kamilowi: 

Szowinistyczna świnio!

Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku, że uczestnicy nie mogli zapanować nad emocjami? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise 2": Ostry konflikt pomiędzy Kamilem a Robertem i Magdą

Kamil nie ukrywa, że obecność Roberta i Magdy nie jest mu na rękę w programie. Jawnie mówi, że postara się zrobić wszystko, aby ponownie wymeldować ich z "Hotelu Paradise 2". Według zasad programu, wszystkie chwyty są dozwolone, jednak uczestnicy zaczynają zauważać, że Kamil zaczyna przekraczać granice. 

Zaczęło się podczas wczorajszej "pandory" podczas której przedrzeźniał ją, pozwalał sobie na seksistowskie żarty oraz drwił z jej wyglądu: 

Skoro Kamil się tak zachowuje, to ja się go boje. Dla mnie on jest agresywny i psychiczny i nie wiem do czego jest zdolny - powiedziała Magda.

W rozmowie z Dominiką skrytykowała sytuację, która miała miejsce na "puszce pandory":

- Ja dawno się z takim czymś nie spotkałam.
- To było chamskie - przyznała Dominika.
- Ale to wszystko, co on się odzywał. Nie jesteś ciasna, kaczuszka.

Kamil kolejnego dnia również nie odpuszczał. Dziś jako single, Kamil, Magda i Łukasz musieli wykonać zadanie przez "rajskim rozdaniem". Przez dokuczliwe komentarze Kamila nie była w stanie go zrealizować. W końcu się popłakała: 

Mam dość przekrzykiwania się. Ja nie będę siedzieć i gadać. róbcie se co chcecie. Do głosu dojść nie można, bo on się drze. Nic nie można. Wtrąca się non stop. Trochę kultury!

Artur również przyznał, że zachowania Kamila przekraczają granicę i pokazują brak szacunku do kobiet. Chwilę później doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Kamilem a Robertem: 

- Kamil mógłbyś jednak trochę przystopować. Trochę szacunku do kobiet - zaczął Artur.
- Czym okazałem brak szacunku? 
- Ty jesteś takim szowinistą chłopie - dodał Robert. 

Kamil nie odpuszczał: 

- Uważaj, bo złość piękności szkodzi i nie będziesz już takim ładnym modelem. 
-  Uroda też ci przemija.
- Tobie wszystko przeminie. Kariera, fani. Myślisz, że ktoś cię będzie jeszcze lubił po tym programie? 
-  A ciebie? 
- Myślę, że tak rudy lisie.
- Szowinistyczna świnio.

Kamil nie widzi w swoim zachowaniu nic nieprawidłowego. Nie łączy zachowań w "Hotelu Parasie" z prawdziwym życiem i uważa, że w programie można więcej. A jakie jest wasze zdanie ?

Zobacz także: W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć!

Kamil swoim zachowaniem doprowadził Magdę do płaczu. Uczestniczka ma już dość takiego traktowania ze strony kolegi z programu. 

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś

Czy Kamil w końcu odpuści Magdzie? Uczestnik przyznał, że nie widzi nic złego w swoim zachowaniu względem uczestniczki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise 2: kto jest w finale?
Mat. prasowe / Instagram
Newsy
Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Było ostro: "Przeraziła mnie nienawiść w ich oczach, ten obłęd!"

Już wiadomo, które pary zmierzą się ze sobą w wielkim finale drugiej edycji " Hotelu Paradise "! Ostatnia "puszka pandory" była pełna emocji. Pojawiła się na niej grupa uczestników, która została wyeliminowana z rąk czekających na finałowy werdykt par. Tego wieczoru nie brakowało emocji, również tych negatywnych:  Wiesz co mnie przeraziło?! Ta nienawiść w tych ich oczach! Ten obłęd... U Domi... U wszystkich! - mówiła jedna z finalistek po "puszcze pandory"  Sonia i Łukasz, Artur i Ata a może Magda i Robert? Zobaczcie, która para musiała spakować walizki tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise 2". Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza Magda Jankowska i Robert Kapica odpadają z "Hotelu Paradise 2" Za nami ostateczna i zdecydowanie najbardziej emocjonująca "puszka pandory" drugiej edycji "Hotelu Paradise". W dodatku na loży podczas ostatecznego starcia zasiedli wyeliminowani uczestnicy, którzy mieli im wiele za złe. Adam, Ania, Ivan, Dominika, Bartek, Julia i Kamil - wszyscy pożegnali się z programem przez decyzję, któregoś z wielkiej szóstki. Przyszedł więc czas na odwet.  Doszło do spięcia pomiędzy Arturem a Dominiką. Arturowi zostały wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w "Hotelu Paradise" zaczynając od niedotrzymanych obietnic, że dotrwa z nią do finału aż do wyjawienia tajemnicy na temat tego, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia. - Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic?  - To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil za bardzo wtrąca się w relacje innych uczestników? Madzia nie zostawia na nim suchej nitki 

Kamil czuje się bardzo pewnie wśród uczestników " Hotelu Paradise 2" . Coraz bardziej nachalnie zaczyna narzucać swoje zdanie nie tylko swojej programowej partnerce - której również zaczyna to przeszkadzać- ale także innym uczestnikom. W ostatnim odcinku doszło do dość poważnego spięcia pomiędzy nim a Robertem. Nie dało się nie zauważyć także poirytowania ze strony Magdy. Uczestniczka skomentowała zachowanie swojego programowego kolegi również na Instagramie. Zobaczcie, co powiedziała.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Bartek doprowadzony do łez! To wszystko przez jedną z uczestniczek! Co się stało? Madzia o Kamilu z "Hotelu Paradise 2" Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że prawie nikt nie może czuć się pewnie przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem". Wydawać by się mogło, że w komfortowej sytuacji jest Kamil, który stworzył relację z Julią. Uczestniczka narazie nie myśli o zmianie pary i wierzy w dobre intencje Kamila względem niej. Nie ukrywa jednak, że nie podoba jej się, że Kamil intensywnie narzuca jej swoje poglądy i określone zachowania.  Uczestnik wypowiada się także w kwestii związków i wyborów innych uczestników. We wczorajszym odcinku doszło do poważnego spięcia pomiędzy nim a Robertem. Kamil pozwolił sobie na niewybredny komentarz, który rozwścieczył programowego kolegę. Tym zachowaniem była zszokowana również Magda, która za plecami Kamila pokazała mu środkowe palce. Niestosowne zachowanie Kamila zauważyli także internauci. Magda udostępniła na swoim Instagramie jeden z komentarzy:  Nie rozumiem czemu Kamil ma parę a wpierdziela się w każdą inna ku*wa ojciec hotelu, dramat!  Postanowiła się od razu ustosunkować do tej kwestii:  O to chodzi. Dyrygować można...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner