Party Stories
Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!

Hania okazuje się być naprawdę mocną graczką w "Hotelu Paradise 2". Uczestniczka nie miała łatwego wejścia, a koleżanki niezbyt pochlebnie oceniając jej urodę, stwierdziły, że nie widzą w niej konkurencji. Jednak nowa od początku pokazała, że ma charakter. Hania idzie po swoje jak burza i ceni sobie szczerość, nawet kosztem narobienia sobie wrogów na rajskiej wyspie. 

Podczas "puszki Pandory" ostro określiła Sonię: 

Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona

Co na to Sonia? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

"Hotel Paradise 2": Hania i Sonia na wojennej ścieżce

To nie była zbyt miła "puszka pandory" dla Hani. Podczas pierwszych pytań dowiedziała się od męskiego grona uczestników, że nie jest w ich typie. Zapytana o to, czy przeszkadza jej fakt, że tak mocno się wyróżnia odpowiedziała: 

Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem  no to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne. 

Jako nowa uczestniczka, została również poproszona o ocenę pozostałych uczestników. Niestety dla Soni nie był to zbyt miły komentarz. Hania oceniła ją jako "nieco fałszywą oraz nieokreśloną", co spowodowało złość. 

To jest bardzo mocne słowo i przykre. - powiedziała

Hania jednak była niewzruszona: 

Nie ma się co obrażać, tutaj chodzi o szczerość i trzeba wziąć na klatę. Jeśli ktoś by mi powiedział, że jestem fałszywa no to ok.  Chociażby sytuacja wczorajsza, kiedy sama powiedziałaś, że z jednej strony tak z drugiej tak.

Nawiązała do sytuacji, w której Sonia komentowała jej wygląd, a później za to przeprosiła. Według Hani zrobiła to tylko dlatego, że wiedziała, że zostanie wyemitowane w telewizji. Sonia stwierdziła, że Hania nie ma prawa oceniać jej charakteru nie znając jej, a niemiłe słowa podczas "pandory" bardzo ją uraziły. 

Nie mówię, że masz mnie lubić ale masz mnie szanować. Dzisiaj zakończyłaś naszą znajomość

Ale mnie to gra, bo ja się nie zadaje z takimi ludźmi jak ty. Do niektórych ludzi nie chce się przekonywać ale to nie oznacza, że nie mam szacunku - skwitowała Hania 

Zapowiada się na to, że to może być niejedyny cios od Hani. Nowa uczestniczka zaczęła się dobrze dogadywać z Krystianem, aktualnym partnerem Soni, którego ta odtrącała. Czy jej wymagający gust sprawi, że Hania pozbawi ją pary podczas "rajskiego rozdania"? W takim wypadku nie wiadomo, czy po raz drugi będzie mogła liczyć na Bartka, który aktualnie jest singlem. 

Zobacz także: Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?

Hania i Sonia poróżniły się podczas "puszki pandory". Hania zarzuciła uczestnice, że jest fałszywa, co bardzo ją dotknęło. 

Sonia z
Instagram

W dodatku Hania zaczyna dobrze się dogadywać z Krystianem. Czy Sonia straci swoją parę podczas "rajskiego rozdania"? 

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik
Mat. promocyjne

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Hotel Paradise 2": Internauci są oburzeni decyzją Krystiana na "rajskim rozdaniu"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Internauci są zszokowani decyzją Krystiana podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Za uczestnikiem stanęły Hania i Sonia. Mimo wcześniejszej deklaracji, że podczas wyborów poprze Hanię... wybrał Sonię. Krystian wytłumaczył, że nie mógłby sobie spojrzeć w twarz, gdyby pozwolił Soni odejść. Do tej pory uczestniczka nie ukrywała swojej niechęci do Krystiana i bycie z nim w parze było dla niej ciężkie. Czy teraz, gdy dostała od niego taką szansę będzie potrafiła docenić jego starania? Internauci są sceptyczni.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby "Hotel Paradise 2": Internauci krytykują wybór Krystiana podczas "rajskiego rozdania" Za nami jedno z najbardziej nieprzewidywalnych rajskich rozdań w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Po tym jak Dominika i Artur wygrali sprawnościową konkurencję mieli możliwość zdecydowania, która z osób pożegna się z programem. Decyzją pary swoje walizki musiał spakować Bartek. Tym samym tajny spisek jego oraz Soni o tym, że wybiorą się podczas rajskiego rozdania nie miał racji bytu. Podczas wczorajszego rozdania uczestniczka nie potrafiła opanować łez i musiała podejść do Krystiana, którego tak dosadnie nie doceniała.  Uczestnik musiał wybierać pomiędzy Sonią a Hanią. Kilka godzin wcześniej to właśnie Hani obiecał, że założy z nią sojusz. Jednak stając przed wyborem wybrał Sonię. Jak to możliwe, skoro podczas "puszki pandory" przyznał, że ze względu na swoje zachowanie sprawiła, że to właśnie ją lubi najmniej?  Serce mówi jedno, no ale niestety... przepraszam, ale jeszcze się ze mną pomęczysz. Przepraszam, ale ja po prostu nie mogę tak. Ja bym wolał odpaść ale żeby być z nią chociaż trzy dni...

"Hotel Paradise 2": Sonia i Adam nie stworzą związku przez pozostałych uczestników?
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!"

Sonia nieźle podniosła temperaturę, wyznając Arturowi, że jest w nim zauroczona. Ostatecznie to wyznanie okazało się jedynie żartem. Wygląda na to, że w " Hotelu Paradise 2 " uczucie zaczyna się rodzić pomiędzy nią a Adamem i to właśnie jemu będzie chciała dać szansę podczas "rajskiego rozdania". Rozwój tej relacji nie podoba się jednak pozostałym uczestnikom show, którzy zaczęli spiskować na temat tego, jak przekonać Sonią do tego, aby wybrała Krystiana.  Po Ryżym przyjdzie nowa dziewczyna. Ryży jak narazie może tutaj zamieszać później. Ja nie mam do niego zaufania i tak intuicja mi podpowiada - spiskowali Artur z Kamilem Czy Sonia da się zmanipulować? W dodatku wychodzi na to, że Artur ma w tym szczególny interes...  Zobacz także:  "Brzydula 2" zamiast "Hotelu Paradise"! Zmiany w programie TVN7 "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spisują przeciwko Adamowi kosztem Soni  Sonia coraz poważniej myśli o stworzeniu relacji z Adamem. Pomiędzy nimi doszło do pierwszych romantycznych sytuacji i wygląda na to, że całkiem nieźle czują się w swoim towarzystwie. Uczestniczka nie widzi dalszej przyszłości z aktualnym partnerem, Krystianem, który podczas ostatniego "rajskiego rozdania" ocalił ją od opuszczenia programu. Co więcej, Adam zadeklarował jej, że chciałby stworzyć z nią parę.  Artur i Kamil nie chcą dopuścić do tego, aby Sonia zbudowała relację z nowym uczestnikiem. Chcą za wszelką cenę przekonać ją, iż pozostanie przy Krystianie będzie dla niej jedyną słuszną decyzją.  Wolę Ciebie niż rudego, bo rudy będzie tutaj inteligentnie starał się grać ale wolę, aby to on odpadł niż ty - powiedział Artur do Krystiana  Uczestnik nie jest jednak przekonany, ponieważ ma świadomość, że zupełnie nie jest w...

Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise": Hania Balwierczak zoperowała nos?! Mamy jej zdjęcie po zabiegu!

Hania Balwierczak z " Hotelu Paradise 2 " zdecydowała się na operację nosa?! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie sugerujące, że jest już po operacji. Fani jednak nie do końca w to wierzą, ponieważ uczestniczka dała się poznać jako osoba, która w pełni akceptuje to jak wygląda, pomimo tego, że zdarza jej się spotkać z krytyką i niemiłymi komentarzami. Myślicie, że Hania zdecydowała się na operację plastyczną? Zobaczcie zdjęcie, które umieściła w sieci.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Szukasz maści, które zniwelują blizny po operacji? Wykorzystaj oferowany przez Doz pl kod rabatowy i nie przepłacaj. Hanna Balwierczak z "Hotelu Paradise 2" po operacji nosa  Pobyt Hani Balwierczak w "Hotelu Paradise 2" był krótki ale bardzo intensywny. Rudowłosa uczestniczka zderzyła się z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat swojej urody. Już na samym wejściu podkreśliła:  Na pewno nie podobam się wszystkim mężczyznom. Na pewno nie spodobam się każdemu. Jestem osobowością narcystyczną. Podczas "puszki pandory" uczestnicy zgodnie stwierdzili, że Hania nie jest w ich typie. Na pytanie czy nie przeszkadza jej, że się tak mocno wyróżnia odpowiedziała:  Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne. Hania podkreślała, że bardzo dobrze czuje się w swojej skórze i akceptuje to jak wygląda. Internauci byli pod wrażeniem, że docenia swoją naturalną urodę i nie ulega pogoni za ideałami i powierzchownym ocenom innych. Na Instagramie uczestniczki "Hotelu Paradise 2" pojawiło się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner