Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram

"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!

Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram

Hania okazuje się być naprawdę mocną graczką w "Hotelu Paradise 2". Uczestniczka nie miała łatwego wejścia, a koleżanki niezbyt pochlebnie oceniając jej urodę, stwierdziły, że nie widzą w niej konkurencji. Jednak nowa od początku pokazała, że ma charakter. Hania idzie po swoje jak burza i ceni sobie szczerość, nawet kosztem narobienia sobie wrogów na rajskiej wyspie. 

Podczas "puszki Pandory" ostro określiła Sonię: 

Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona

Co na to Sonia? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"

"Hotel Paradise 2": Hania i Sonia na wojennej ścieżce

To nie była zbyt miła "puszka pandory" dla Hani. Podczas pierwszych pytań dowiedziała się od męskiego grona uczestników, że nie jest w ich typie. Zapytana o to, czy przeszkadza jej fakt, że tak mocno się wyróżnia odpowiedziała: 

Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem  no to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne. 

Jako nowa uczestniczka, została również poproszona o ocenę pozostałych uczestników. Niestety dla Soni nie był to zbyt miły komentarz. Hania oceniła ją jako "nieco fałszywą oraz nieokreśloną", co spowodowało złość. 

To jest bardzo mocne słowo i przykre. - powiedziała

Hania jednak była niewzruszona: 

Nie ma się co obrażać, tutaj chodzi o szczerość i trzeba wziąć na klatę. Jeśli ktoś by mi powiedział, że jestem fałszywa no to ok.  Chociażby sytuacja wczorajsza, kiedy sama powiedziałaś, że z jednej strony tak z drugiej tak.

Nawiązała do sytuacji, w której Sonia komentowała jej wygląd, a później za to przeprosiła. Według Hani zrobiła to tylko dlatego, że wiedziała, że zostanie wyemitowane w telewizji. Sonia stwierdziła, że Hania nie ma prawa oceniać jej charakteru nie znając jej, a niemiłe słowa podczas "pandory" bardzo ją uraziły. 

Nie mówię, że masz mnie lubić ale masz mnie szanować. Dzisiaj zakończyłaś naszą znajomość

Ale mnie to gra, bo ja się nie zadaje z takimi ludźmi jak ty. Do niektórych ludzi nie chce się przekonywać ale to nie oznacza, że nie mam szacunku - skwitowała Hania 

Zapowiada się na to, że to może być niejedyny cios od Hani. Nowa uczestniczka zaczęła się dobrze dogadywać z Krystianem, aktualnym partnerem Soni, którego ta odtrącała. Czy jej wymagający gust sprawi, że Hania pozbawi ją pary podczas "rajskiego rozdania"? W takim wypadku nie wiadomo, czy po raz drugi będzie mogła liczyć na Bartka, który aktualnie jest singlem. 

Zobacz także: Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?

Hania i Sonia poróżniły się podczas "puszki pandory". Hania zarzuciła uczestnice, że jest fałszywa, co bardzo ją dotknęło. 

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram

W dodatku Hania zaczyna dobrze się dogadywać z Krystianem. Czy Sonia straci swoją parę podczas "rajskiego rozdania"? 

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01