Ślub Dody i Emila Stępnia
Piękna historia miłości!
1/9
Ślub Dody i Emila Stępnia

 

Ślub Dody i Emila Stępnia to z pewnością największe zaskoczenie ostatnich miesięcy. Artystka o tym fakcie poinformowała swoich fanów nagle, 14 kwietnia, pokazując na Instagramie zdjęcie obrączek, a następnie w sukni ślubnej. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii, a udział w niej wzięli tylko najbliżsi. Dzień później para zaprosiła gości na poprawiny! Warto zaznaczyć, że dla piosenkarki był to pierwszy ślub kościelny! (w 2005 roku wzięła ślub, ale cywilny, z Radkiem Majdanem).

 

Zobacz: Doda nagrała filmik z mężem! Co mówią nowożeńcy? ZOBACZ!

 

Jak zaczęła się historia miłości Dody i Emila? Dlaczego tak długo ukrywali swój związek? Dlaczego piosenkarka mówiła o nim "przyjaciel"? Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

Zobacz: Doda wzięła ślub! Kim jest jej mąż, Emil Stępień? Zobacz tylko te ZDJĘCIA!

 

Doda swego czasu było mocno zrażona do związków. Cieszyła się życiem singielki, wielokrotnie zapewniała, że jest jej dobrze samej i nie zamierza tego zmieniać:

Przez 32 lata nie miałam spokoju - totalny chaos i tornado. Byłam bardzo ufna, naiwna i namiętna. Przyciągałam do siebie toksycznych parterów oraz innych ludzi - to gromadziło niepotrzebne kłótnie, afery i awantury. Nie umiałam dobrze zrobić selekcji wokół siebie. Jestem bardzo wrażliwa, przeżywam to, to się nawarstwia. To się ciągnie jak smród po gaciach. Myślę, że większość moich związków rozpadło się z mojej winy, nie mogę zwalać wszystkiego na drugą osobę. Jak ktoś bardzo chce być kochany, to jest w stanie nawet w kamieniu się zakochać. Złe wybory biorą się z pragnienia miłości. Od roku jest mi bardzo dobrze samej ze sobą, nie chcę, żeby ktoś mi to zburzył. - mówiła w programie Łukasza Jakóbiaka w styczniu 2017 roku

Co sprawiło, że Doda zmieniła zdanie i związała się z Emilem? Poznajcie szczegóły na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: Farna pokazała prywatną korespondencję z Lisowską i przy okazji wbiła szpilę Dodzie? :)

2/9
Doda wzięła ślub

 

Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy w jej życiu pojawił się Emil Stępień, producent filmowy, który stoi za sukcesami ostatnich części "Pitbulla"! Para zna się od ponad 2,5 roku! Doda nagrała piosenkę do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", który Stępień produkował. Następnie, kiedy zagrała w Teatrze Imka w spektaklu "Śpiewnik ptaszków polskich", dostała rolę w filmie "Pitbull. Ostatni pies". 

Zaproponowano mi rolę w nowym Pitbullu. Zdjęcia zaczynamy na wiosnę. Nie wiem jak zapamiętałam tyle tekstu. Mózg to największa tajemnica ludzi. Reżyser zobaczył mnie w teatrze, również producenci filmu i zaproponowano mi po spektaklu dużo rol. Pitbull był mi najbliższy. - mówiła w programie "20m Łukasza"

W międzyczasie Doda i Emil Stępień zostali partnerami biznesowymi, co oznacza, że Doda została producentką filmową!  

 

Co było dalej? Sprawdź na kolejnym slajdzie!

3/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?

 

W ramach poszerzenia kontaktów w świecie filmowym, para wybrała się na Festiwal Filmowy do Cannes! Już wtedy plotkowano, że Emil to nowy partner Dody! Ta jednak w wywiadach mówiła, że jest szczęśliwą singielką, a miłość kojarzy jej się z cierpieniem. Dlatego też do samego końca piosenkarka o Emilu mówiła jako o "przyjacielu", a nie "chłopaku". Miała ku temu ważny powód!

 

Zobacz: Znamy gwiazdy i program Polsat SuperHit Festiwal 2018! Wśród nich: Doda, Szpak, Grzeszczak, Rodowicz i inni! ZOBACZ

4/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?

 

W dniu 41. urodzin Emila, Doda złożyła mu na Instagramie wzruszające życzenia, twierdząc, że jest jej przyjacielem, na którego zawsze może liczyć. Co ciekawe, życzyła my dobrej żony...

2 lata ;) mało , nie mało ...ale dokładnie tyle lat , płynąc na metaforycznej łódce ,przez wzburzone wody życia ,mam przy sobie przyjaciela ,który bezinteresownie zawsze mnie wspiera,który daje uśmiech i sile do działania. Przyjaciela ,który sprawdził sie w najgorszych sytuacjach stojąc ze mną ramie w ramie,a to w show-biznesie jest nierealne .Sama tego doświadczyłam przez 20 lat pracy . Swietny profesjonalista i niezwykle pracowity człowiek. Wiele sie od niego w naszej pracy ucze i z podziwem patrzę jak tylko dzięki swojej wiedzy,pasji i ambicji zbudował wartość firmy ,na które wyprodukowane przez nią filmy przychodzą miliony Polaków u nas w kraju i za granicą.Kreowanie z nim nowych projektów filmowych to nie praca ,tylko super przygoda ! Mam nadzieje ,ze może powiedzieć to samo o mnie ,a jak nie 😈to tego mu właśnie życzę na 41 urodziny bo prawdziwa przyjaźń to skarb ! No i pięknej ,dobrej żony!Jak będzie dobrze gotować to melduje się już na obiady niedzielne ;)sto lat Emil

5/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?

 

Para zaczęła spędzać ze sobą coraz więcej czasu! Po serii wspólnych zdjęć z jej domu czy spontanicznych wyjazdów na zagraniczne wakacje, niektórzy nie mieli wątpliwości, że Doda jest z Emilem. Ta jednak wciąż zapewniała, że Emil to tylko przyjaciel. Dlaczego? Odpowiedzi należy szukać m.in. w jej oświadczeniu na temat ślubu, w którym zaznaczyła, że odnalezienie szczęścia u jego boku było możliwie tylko z dala od świata show-biznesu:

Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!

Wynika więc, że Doda po prostu nie chciała mówić o swojej miłości w mediach! 

 

Zobacz: Uwaga – Doda ma nową fryzurę oraz stylizację, którą już wcześniej widzieliśmy

6/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?

 

Doda w wywiadach opowiadała, że Emil ma na nią bardzo dobry wpływ! Dzięki niemu m.in. zaczęła znów chodzić do kościoła:

Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągał mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał - mówiła w VIVIE!.

 

Za co go podziwia?

On jest bardzo odważną, konsekwentną osobą, podziwiam go, że udało mu się zdobyć do reżyserii Władysława Pasikowskiego, a do głównej roli Marcina Dorocińskiego. (...) Ja go bardzo szanuję przede wszystkim dlatego, że on nic ode mnie nie chce. Przyjaźnie mogą przetrwać lata. Przyjaciół mam po 10, 15, 20 lat. Wszystkie moje narzeczeństwa, małżeństwa już nawet nie wiem, jak wyglądały, zastąpiły mnie inne osoby - wyznała gwiazda w programie Gwiazdy Cejrowskiego kilka dni temu. 

7/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?

 

Doda ma 34 lata, Emil 41! Czy teraz zdecydują się na dziecko? 

 

Nowożeńcom życzymy wszystkiego dobrego!

 

Zobacz także: Doda będzie miała dziecko? W programie Hanny Lis zdradziła wszystko!

8/9
Doda i Emil Stępień - historia miłości. Kim jest Emil Stępień - mąż Dody?
9/9
Doda wzięła ślub!
Więcej na temat Doda Emil Stępień