Doda w programie Hanny Lis o dzieciach Doda w programie Hanny Lis o dzieciach Doda w kraciastej spódnicy wychodzi ze studia "Pytanie na Śniadanie" Doda Doda w programie Hanny Lis
Doda w programie Hanny Lis o dzieciach
1/5
Doda w programie Hanny Lis o dzieciach

 

Doda była pierwszym gościem nowego programu Hanny Lis "Między słowami" w Polsat Cafe! Tematów do rozmów nie brakowało - w końcu już niedługo piosenkarka pojawi się na wielkim ekranie w filmie "Pitbull. Ostatni pies", nagrywa także nową płytę. Ale w pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy prywatne... Hanna Lis zapytała Dodę o dzieci! 

Piosenkarka z miejsca wymieniła kilka powodów dlaczego... nie ma i nie będzie mieć dzieci. Co dokładnie powiedziała? Zobaczcie!

 

Zobacz także: Doda gorzko o zwycięstwie Gromee'go na polskich preselekcjach: "Margaret, wygrywaj w tej Szwecji"

 

2/5
Doda w programie Hanny Lis o dzieciach

 

Doda od lat pytana jest o dziecko. Ma 34 lata, nie jest jednak z nikim związana. Ze względu na poprzednie relacje artystka nie myśli o potomstwie:

Nie, nigdy nie chciałam. Co najmniej 5 racjonalnych powodów Ci podam. Po pierwsze dlatego, że moje doświadczenie z mężczyznami wiąże się z tym, że rozstania są z wielkim hukiem, dochodzę do siebie długo, a potem jeszcze książki są na mój temat pisane przez byłego męża czy narzeczonego, to jest słabe. Nie chciałabym żeby moje dzieci czytały, co tatuś napisał. 

 

Co po drugie?

 

Zobacz: Ten fason spódnicy jest bardzo ryzykowny, bo pogrubia. Jak wyglądała w niej Doda?

3/5
Doda w kraciastej spódnicy wychodzi ze studia "Pytanie na Śniadanie"
ONS.pl

 

Po drugie - musiałabym wyprowadzić się z Polski. Nie chciałabym tu ich wychowywać, nie zrobiłabym im tego. Mi się serce łamie jak ktokolwiek obraża moją matkę, która nie jest osobą publiczną, która mieszka w Ciechanowie, która nie jest niczemu winna, że ma córkę Dodę. Jakbym miała swoje dzieci, to musiałabym wszystkich zadrapać. Stara, ja bym z sądu nie wyszła nigdy - śmiała się Doda.

 

Padł też trzeci argument!

4/5
Doda

 

Doda nie chce mieć dzieci ze względu na swój charakter. Byłaby... nadopiekuńcza:

Po trzecie moim zdaniem mój charakter na to nie pozwala. Nie podchodzę jak do projektu, tylko jestem bardzo odpowiedzialną osobą i jakbym już się podjęła tego wyzwania, to jest to angaż na całe życie, i 24 godziny. Nie wytrzymałbym nerwowo, nie umiałabym zatrudnić nianiek, nie umiałabym przestrzeni dać tym dzieciom: a spoko, wróć o 12. Ja bym czekała pod tą prywatką. Dużo rzeczy widziałam, za dużo się naoglądałam.

Pełny wywiad z Dodą znajdziecie na ipla.tv!

 

Zobacz także:  Doda odpowiada Warnke - czy pójdzie do kina na konkurencyjne "Kobiety Mafii"?

5/5
Doda w programie Hanny Lis
Instagram
Więcej na temat Doda Hanna Lis