Helena Englert
Instagram

Córka Ścibakównej i Englerta - Helena w ciągu roku zagrała w czterech serialach. Teraz wchodzi na plan piątej produkcji! Znamy szczegóły!

Helena Englert
Instagram

Ma zaledwie 17 lat, ale propozycji może jej pozazdrościć niejedna starsza i bardziej doświadczona aktorka. Bo Helena Englert w ciągu  kilkunastu miesięcy zagrała aż w czterech serialach! Po „W rytmie serca” i „Barwach szczęścia” teraz możemy oglądać ją w „Diagnozie” i niedługo w „Wojennych dziewczynach”.  W produkcji TVN - Diagnozie Helena gra u boku rodziców, Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Złośliwi twierdzą, że to właśnie im zawdzięcza swoją karierę – znana aktorka i dyrektor artystyczny Teatru Narodowego nigdy nie ukrywali, że jedynaczka jest ich oczkiem w głowie. Czy jednak rzeczywiście dostaje kolejne role dzięki wpływowemu nazwisku taty?

"Helena jest zdolna, ale pójście drogą wybitnych rodziców jest zawsze nadzwyczaj trudne – uważa Ilona Łepkowska. – Ona ma już nazwisko, teraz musi zapracować na swoje imię. Ale powinna uzbroić się cierpliwość, bo zawsze już będzie na cenzurowanym", mówi scenarzystka.

 

Helena Englert wchodzi na plan!

Wszystko wskazuje na to, że ma rację...  Bo Helena już niedługo wchodzi na plan kolejnej produkcji, tym razem dla AXN.

 

ZOBACZ: Czy Helena Englert wróci do "Barw szczęścia"? Czy Witańska odeszła z jej powodu? Jest komentarz PRODUKCJI

Helena Englert i Beata Ścibakówna na pokazie Tomasza Ossolińskiego
ONS

Helena Englert

Więcej na temat Helena Englert
Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31