Helena Englert, Honorata Witańska, Barwy szczęścia Barwy szczęścia odc 1776-1780 Helena Englert i Beata Ścibakówna na pokazie Tomasza Ossolińskiego Barwy szczęścia pogrzeb Marty odc. 1785 Helena Englert w Barwach Szczęścia
Helena Englert, Honorata Witańska, Barwy szczęścia
Instagram
1/5
Helena Englert, Honorata Witańska, Barwy szczęścia
Instagram

 

Helena Englert odchodzi z "Barw szczęścia". Powód? Chce zrobić międzynarodową maturę, a po niej chciałaby dostać się na studia aktorskie do Londynu. Serialowa Angela musi więc zniknąć z serialu, ale czy na zawsze?

Współpraca produkcji "Barw szczęścia" z Heleną Englert została zawieszona kilka miesięcy temu ze względu na jej zajęcia szkolne. Wątek jej bohaterki - Angeli - cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów i niewykluczone, że powróci w serialu za jakiś czas – powiedziała w "Na temat" Karolina Baranowska PR Artramy, producenta serialu "Barw szczęścia".

Ale zanim pojawiła się informacja, że Helena Englert nie przyjeżdża już na plan serialu spekulowano, że jest tam traktowana jak gwiazda oraz ma wyższe zarobki niż dyplomowi aktorzy. Podobno z tego powodu odeszła z serialu Honorata Witańska, która od 10 lat grała serialową Magdę i macochę Angeli. 

Produkcja ustosunkowała się również do tych plotek. 

 

Zobacz także: W "Barwach szczęścia" będzie się działo! Sabina myśli o innym, a Kasia będzie musiała walczyć o syna!

2/5
Barwy szczęścia odc 1776-1780
Mat. prasowe

 

Odejście Honoraty nie ma nic wspólnego z Heleną Englert. Aktorka po 10 latach postanowiła pożegnać się z serialem, by móc realizować nowe projekty – powiedziała nam Karolina Baranowska, zajmująca się promocją serialu.

Dlaczego zatem to Helena stała się medialnie "złą dziewczynką"?

3/5
Helena Englert i Beata Ścibakówna na pokazie Tomasza Ossolińskiego
ONS

 

Załatwiony transport na plan, kiedy inni musza dojeżdżać na własną rękę czy większa gaża? Co jest z tego prawdą?

W mediach plotkarskich pojawia się wiele nieprawdziwych i krzywdzących dla młodej aktorki doniesień. To przesympatyczna i skromna dziewczyna, z którą współpraca przebiegała wzorowo – podsumowała współpracę  produkcji z Heleną - Karolina Baranowska w rozmowie z "Na Temat". 

4/5
Barwy szczęścia pogrzeb Marty odc. 1785
Mat. prasowe

 

Honorata Witańska, która bardzo ściśle współpracowała z Heleną Englert w serialu, też nie wie skąd te pogłoski. 

Moje relacje z Heleną od początku były i są jak najbardziej poprawne, koleżeńskie. Nawet teraz spotkałyśmy się przypadkiem na planie serialu "Diagnoza" i nasze stosunki wciąż są bardzo życzliwe. Jeżeli chodzi o warunki pracy moich kolegów, to ja się takimi rzeczami nie zajmuję, nie interesuje mnie to i nie wnikam w takie sprawy. Uważam, że Helena to fantastyczna dziewczyna, zdolna, z bardzo dużą kulturą i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń – stwierdziła " Na Temat" Witańska.

5/5
Helena Englert w Barwach Szczęścia

 

Helena Englert dołączyła do obsady serialu w 2016 roku. Od początku miała do zagrania interesującą postać. Angelę - dziewczynę z problemami, która nie lubi się podporządkowywać i miała tez próbę samobójczą. Teraz po romansie z nauczycielam Angela z Magdą wyjechały w podróż dookoła świata. Czy kiedyś wrócą?