Książę Harry i Meghan Markle w okularach przeciwsłonecznych Thomas Markle, ojciec Meghan Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym
Książę Harry i Meghan Markle w okularach przeciwsłonecznych
East News
1/5
Książę Harry i Meghan Markle w okularach przeciwsłonecznych
East News

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego, w mediach regularnie pojawia się jej ojciec, Thomas Markle. Szybko dało się zauważyć, że księżna nie ma dobrego kontaktu ze swoim tatą - mężczyzna nie pojawił się na jej ślubie i ciągle oczernia ją w prasie. W tym wypadku Meghan Markle, która słynie z licznych wpadek, nie zamierza jednak łamać królewskiej protokołu i nie odpowiada na zarzuty ojca, ani nie reaguje na nie w żaden inny sposób. Teraz jednak Thomas Markle postanowił obrazić Harry’ego i w najnowszym wywiadzie skierował do niego mocne słowa! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: "Byłoby lepiej, gdybym nie żył, Meghan byłoby lżej"! Wstrząsające słowa ojca księżnej

2/5
East News

Jakiś czas temu Thomas Markle twierdził, że nie ma żadnego kontaktu ze swoją córką. Mówił, że próbował dodzwonić się pod jej stary numer, ale jest nieaktywny. Zdaniem ojca Meghan, to rodzina królewska „odcięła” go od córki!

 

Nie mam jak się z nią skontaktować. Numer telefonu, na który dzwoniłem, już nie działa. Kontaktując się z rodziną królewską nie otrzymuję odpowiedzi, a nie ma żadnego adresu, pod który mógłbym napisać – powiedział. ojciec Meghan. 

 

Zobacz: Najpierw żenujące wpisy w internecie, a teraz... Siostra Meghan Markle chce ją ZNISZCZYĆ! 

3/5
Thomas Markle, ojciec Meghan
East News

Ojciec Meghan podkreśla, że bardzo tęskni za swoją córką i marzy o tym, by mieć z nią „normalne” kontakty, takie jak wcześniej. Chciałby, żeby Meghan wciąż była częścią jego życia.

 

Chciałbym, żeby moja relacja z Meghan była jak ojca z córką – taka, jak zawsze była  - powiedział.

 

Zobacz: "Królowa lubi Meghan bardziej niż lubiła księżną Dianę" Dlaczego? WIEMY!

4/5
East News

Co ciekawe jednak, Thomas Markle uważa, że to przez Harry’ego Meghan nie odzywa się do niego. Zdaniem ojca księżnej, Harry zabrania jej kontaktu!

 

Chciałbym, zostawić za nami różnice i się spotkać. Bardzo za tobą tęsknię (…) Jeśli miałbym jakąś wiadomość dla Harry’ego, to: odpuść, jestem teraz twoim teściem – powiedział.

 

Zobacz: Meghan Markle jest BEZSILNA! Rodzina królewska zabroniła jej nawet tego! 

5/5
Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Myślicie, że naprawdę Harry zabrania Meghan kontaktować się z ojcem?

Zobacz: Plotki o kryzysie w związku są prawdziwe?! Dlaczego Harry pokazuje się bez Meghan?!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle