Jak się prezentowały?
WIDEO…
Gwiazdy na koncercie Lata Zet i Dwójki w Kołobrzegu. Górniak, Mlynkova, Rodowicz i inni [FOTO]

ONS
Jak się prezentowały?
WIDEO…

ONS
Wczoraj w Kołobrzegu odbył się wielki koncert Lato Zet i Dwójki. Na scenie położonej na plaży wystąpiły takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Ania Dąbrowska, zespół Red Lips, John Mamann, Ryszard Rynkowski oraz Marta Sarsa Markiewicz.
Zobacz: Gwiazdy na konferencji wielkiej trasy koncertowej "Lato Zet i Dwójki". Margaret, Rodowicz, Farna i inni [FOTO
Edyta Górniak wystąpiła w kolorowym kombinezonie, który połączyła z żółtymi sandałkami. Stylizację dopełniał świetny makijaż i kręcone włosy, które nadały piosenkarce pazura. Halina Mlynkowa wybrała seksowne obcisłe stroje, które podkreśliły jej zgrabną figurę. Maryla Rodowicz na scenie pojawiła się w długiej tiulowej spódnicy, czarnej bluzce i czerwonym kapelusiku. Zobacz jak prezentowały się wszystkie gwiazdy w Kołobrzegu;
Zobacz na Polki.pl: Szalona matka i zbuntowana córka! Maryla Rodowicz i Katarzyna Jasińska i Vivie!

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.