Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziały o swojej przyjaźni w Dzień Dobry TVN. Gwiazdy stacji pojawiły się w śniadaniowym programie i zdradziły, jak i kiedy się poznały oraz dlaczego do tej pory, od zakończenia reality-show "Azja Express", wciąż utrzymują bliskie relacje. Panie nie ukrywają, że bardzo polubiły się właśnie na planie wielkiego hitu TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła przy okazji, że prowadząca "Azja Express" pomagała uczestnikom programu podczas ich podróży po Azji.

Reklama

Ja Agnieszko polubiłam ciebie bardzo w momencie, kiedy przekazałaś mi banana na planie Azji w totalnym ukryciu i od tego momentu moja słabość jest ogromna. A Hanka dawała mi inne rzeczy, nie będę mówić jakie- przyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Hanna Lis z kolei przyznała, że przed wyjazdem na plan "Azja Express" nie znała Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że dziennikarka tuż przed wyjazdem zadzwoniła do niej z pewnym problemem. Jakim?

Ja poznałam Małgosię przez telefon. Tuż przed wyjazdem zadzwoniłam do Gośki, nawet nie wiem skąd miałam numer telefonu. Ja byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że być może przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić, więc sobie myślę, jest druga taka ofiara, Rozenek, zadzwonię zapytać jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. I to było zabawne, my wtedy pierwszy raz rozmawiałyśmy, pamiętasz ta rozmowa trwała 2,5 godziny jak nie lepiej. Zaczęło się od dzieci a później poszło. Także kiedy spotkałyśmy się na lotnisku w Warszawie to wydawało się, że właściwie jakoś tam się znamy- zdradziła Hanna Lis.

Jesteście zaskoczeni tym, jak bardzo Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak zbliżyły się do siebie na planie Azja Express?

Zobacz także: Jak wygląda dom Małgorzaty Rozenek na święta? Perfekcyjne dekoracje! ZDJĘCIA

Zobacz także

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o przyjaźni z gwiazdami TVN.

Instagram
Reklama

Przy okazji zdradziła, że prowadząca Azja Express pomagała jej na planie show.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama