Bohosiewicz, Kukulska i inne... Te gwiazdy karmią piersią, tak jak Anna Lewandowska! Anna Lewandowska Natalia Kukulska Paulina Krupińska Maja Bohosiewicz
Bohosiewicz, Kukulska i inne... Te gwiazdy karmią piersią, tak jak Anna Lewandowska!
1/9
Bohosiewicz, Kukulska i inne... Te gwiazdy karmią piersią, tak jak Anna Lewandowska!

Karmienie piersią w miejscach publicznych często wywołuje niemałe kontrowersje. Wiele kobiet stara się to zmienić i sprawić, żeby czynność karmienia dziecka nie była tematem tabu. Teraz z okazji rozpoczynającego się Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią Anna Lewandowska pokazała na Instagramie urocze zdjęcie - właśnie w trakcie karmienia piersią. Ale trenerka nie jest jedyną gwiazdą, która nie tylko karmi swoje dziecko piersią, ale i otwarcie o tym mówi oraz to pokazuje. Wiele znanych gwiazd już lata temu postanowiło przerwać milczenie i nie traktować karmienia piersią jako tematu tabu. Zobacz w naszej galerii gwiazdy, które karmią piersią! 

 

Zobacz: Lewandowska pokazała, jak karmi Klarę piersią! "I te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne..." ZDJĘCIE!

2/9
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska podkreśliła, jak ważne jest dla niej karmienie piersią. Trenerka jest zdania, że podczas karmienia rodzi się silna więź między nią a córką, a także maluszek otrzymuje wszystkie niezbędne składniki żywieniowe. 

 

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek 😌Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. - pisze Ania. 

 

Która gwiazda też karmi piersią? Zobacz na kolejnej stronie! 

3/9
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska też nie ukrywa, że karmi piersią. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie z córeczką.

 

#kobieta#współczesnyportret #matkiwariatki#kobietapracująca #kobietakarmiącca#kulisyteledysku #pierwotneodruchy#plemiennepoduchy - napisała Natalia w opisie zdjęcia.

 

Jakie jeszcze gwiazdy karmią piersią? Zobacz na kolejnych stronach! 

4/9
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska również otwarcie mówi o karmieniu piersią. Ostatnio żartowała, że czynność ta nieco pokrzyżowała jej wakacyjne plany - gwiazda nie mogła skorzystać z opcji all inclusive. ;) Wszystkie mamy doskonale wiedziały, o czym mówi!

5/9
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko -  córeczkę. Szybko przyznała, że i ona także karmi piersią. 

 

#dlaczegoJaNieSpie #NieSpieBoKarmie - napisała Maja.

 

Zobacz gwiazdy, które już lata temu otwarcie mówiły o karmieniu piersią i nie traktowały tego jako temat tabu! 

6/9
Gisele Bündchen

Gisele Bündchen pokazała, jak karmi swoje dziecko piersią już kilka lat temu. Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie opanowało cały świat! 

7/9
Miranda Kerr

Miranda Kerr także nie ukrywała, że karmi synka Flynna piersią. Modelka wiele razy podkreślała także, że dzięki karmieniu piersią błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży.

8/9
Natalia Vodianova

Natalia Vodianova również odważnie pokazywała, jak karmi piersią swoje maleństwo. Na Instagramie opublikowała bardzo intymne zdjęcie.

9/9
Pink

Pink także dołączyła do grona gwiazd, które karmią piersią swoje dzieci. 

 

Czy sądzicie, że gwiazdy słusznie robią, otwarcie pokazując karmienie swoich dzieci? Czy dzięki nim czynność ta przestanie być tematem tabu?