Miranda Kerr

Z Australii do Francji, a później do Nowego Jorku - taką trasę w ciągu roku przebyła Miranda Kerr. To była prawdziwa droga na szczyt w świecie modelingu. Pozowała do najważniejszych magazynów mody, chodziła po wybiegach największych miast, a wreszcie została "Aniołkiem Victoria's Secret". Stała się pierwszą modelką pochodzącą z Australii, która prezentowała się na wybiegu w "Victoria's Secret Fashion Show". Poznaj więcej informacji o Mirandzie Kerr.

Imię: Miranda May

Nazwisko: Kerr

Nazwisko panieńskie: Kerr

Pseudonim: Randa, Skippy

Wzrost: 175 cm

Data urodzenia: 20.04.1983 r.

Znak zodiaku: Baran

Zawód: modelka

Osoby - związki:
 • mąż Orlando Bloom, brytyjski aktor (2010-2013)
 • mąż Evan Spiegel, twórca aplikacji Snapchat (od 2017 r.)


 • Rodzice: matka Theresa Kerr (bizneswoman), ojciec John Kerr

  Dzieci: synowie Flynn Christopher (ur. 2011), Hart (ur. 2018) i Myles (ur. 2019)

  Rodzeństwo: brat Matthew (ur. 1985)

  BIO: Miranda Kerr urodziła się w Sydney, ale dość szybko przeniosła się do Gunnedah, małej miejscowości w Nowej Południowej Walii. Uczyła się w college'u Świętej Marii w Gunnedah i w szkole All Hallows w Brisbane. Karierę w modelingu zaczęła już w wieku 13. lat, kiedy to wygrała casting na modelkę w młodzieżowym magazynie "Dolly". Jej zdjęcia w skąpych strojach wywołały skandal obyczajowy. Wiele środowisk protestowało przeciwko umieszczaniu zdjęć tak młodych modelek w magazynach. Ostatecznie "Dolly" wycofało zdjęcia Mirandy. Nie przeszkodziło to jej jednak w podpisaniu kontraktu z agencją modelek Melbourne Chadwick.Rozkwit jej kariery nastąpił, kiedy w wieku 20 lat opuściła Australię i pojechała do Francji, gdzie podpisała kontrakt z agencją Madison Paris. W tym samym roku wzięła udział w dużej kampanii reklamowej dla Ober Jeans Paris realizowanej przez Ericka Sebana-Meyera. Od tego momentu Miranda Kerr rozpoczęła światową karierę, występowała na wielu pokazach mody, a także w reklamach Portmansa i Veet.Kolejny przełom to rok 2004, kiedy to Kerr zdecydowała się na przeprowadzkę do Nowego Jorku i podpisanie kontraktu z agencją "Next". Jej zdjęcia pojawiły się w takich pismach jak "Elle", "Madison" czy "Vogue". Szczyty popularności Mirandy przyszedł w 2006 roku. Wtedy to podpisała kontrakt z Maybelline i stała się pierwszą modelką pochodzącą z Australii, która wstąpiła na "Victoria's Secret Fashion Show". Została też pierwszym australijskim "Aniołkiem Victoria's Secret".W 2010 roku pojawiła się w "Kalendarzu Pirelli", do którego zdjęcia wykonał Terry Richardson. W tym samym roku wystąpiła na pokazie zimowej kolekcji Prady. W roku 2012 podpisała kontrakt i została ambasadorką marki Qantas Airways Limited, związała się również z firmą Samantha Thavasa. Kolejny rok to udział Mirandy w kampanii firmy Swarovski, a także współpraca z takimi markami jak H&M czy Reebok.

  Znana z: Miranda Kerr jest sławną modelką, najbardziej znaną z pełnienia funkcji "Aniołka Victoria's Secret". To grupa modelek, które stają się na pewien czas twarzą koncernu, co wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, ale też o wiele wyższym kontraktem. Funkcję tę Miranda pełniła w latach 2007-2013. Wystąpiła w tym okresie w sześciu pokazach.

  Funkcja w filmie: - Miranda Kerr wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków serialu "Jak poznałem waszą matkę". Rok wcześniej zagrała w teledysku Pharrella do piosenki "Number One'".

  Płyty: brak

  Książki:"Doceń siebie: jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła" (2012) - książka oparta na własnych doświadczeniach modelki ma pomóc nastolatkom wejść w dorosłe życie.

  Nagrody:W 2012 roku w brytyjskim wydaniu magazynu "Esquire" przyznano jej tytuł "Sexiest Woman Alive";Od 2009 roku co roku przez wiele lat znajdowała się na liście 100 najseksowniejszych kobiet magazynu "FMH".

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/themirandamay/


  LINK Facebook: https://www.facebook.com/MirandaKerr?ref=py_c
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index