ONS

Gwiazda "M jak Miłość" po raz czwarty zostanie mamą

ONS

Rodzina Dominiki Figurskiej już za pół roku znowu się powiększy. Okazuje się bowiem, że serialowa aktorka, która kilka lat temu stała się popularna dzięki roli w "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Figurska razem z  mężem Michałem Chorosińskim po raz czwarty zostaną rodzicami. Radosną informacją o błogosławionym stanie celebrytki pochwalił się jej mąż. Przypominamy, że serialowa gwiazda jest już mamą 8-letniej Nastazji, 6-letniej Matyldy oraz 4-letniego Józefa.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rodzina nam się powiększy. Jestem dumny z żony i swoich dzieci. Jedyne co nas martwi, to wydatki. Chyba będziemy musieli kupić busik, bo do osobówki się już nie zmieścimy- wyznał w rozmowie z "Rewią".

Wszystko wskazuje więc na to, że aktorskie małżeństwo przezwyciężyło kryzys, który prawie zniszczył ich związek. Jakiś czas temu Dominika Figurska postanowiła nawet odejść od Chorosińskiego. I chociaż wtedy wydawało się, że aktorzy rozstali się na dobre, to Figurska i jej mąż postanowili spróbować jeszcze raz.

Redakcja Afterparty.pl gratuluje!

Więcej na temat Dominika Figurska
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36