Wiktoria Gąsiewska, Zofia Zborowska, Marietta Żukowska
East News

Gwiazda "Barw Szczęścia" rezygnuje z pracy w serialu! Kto żegna się z produkcją?

Wiktoria Gąsiewska, Zofia Zborowska, Marietta Żukowska
East News

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "Barw szczęścia". Jedna z gwiazd najprawdopodobniej już wkrótce zniknie z serialu! Okazuje się bowiem, że jedna z aktorek podjęła decyzję o odejściu z hitowej produkcji Telewizyjnej Dwójki. Dlaczego? Gwiazda "Barw szczęścia" nie zdradziła dlaczego zrezygnowała z roli, jednak media mają pewną teorię. Sprawdźcie, kto żegna się z serialem!

Gwiazda "Barw szczęścia" żegna się z serialem

Okazuje się, że z serialem "Barwy szczęścia" żegna się Zofia Zborowska! Aktorka, która od kilku lat (w 2017 roku dołączyła do serialu) wcielała się w dentystkę Anetę Dylską, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z TVP! Zofia Zborowska o swojej decyzji poinformowała podczas jednej z relacji na InstaStories. Aktorka miała sugerować wówczas, że nie zobaczymy jej już w "Barwach szczęścia". Dlaczego?

Praca w TVP mnie już nie interesuje- Teleshow cytuje Zofię Zborowską. 

Chociaż aktorka nie zdradza, dlaczego nie chce współpracować dłużej z TVP to media zastanawiają się, czy wpływu na decyzję aktorki nie miał m.in. film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" wyemitowany ostatnio w TVP-  w dokumencie pokazano zdjęcie ojca Zofii Zborowskiej, Wiktora Zborowskiego, który kilka lat temu miał bronić "Zatoki Sztuki" przed zamknięciem. 

Oglądacie "Barwy szczęścia"? Żałujecie, że serialowa Aneta najprawdopodobniej już wkrótce zniknie z hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? 

Zobacz także: Poruszający gest gwiazd na pogrzebie ojca Anny Adamus z "Barw szczęścia"

Zofia Zborowska od 2017 roku występuje w serialu "Barwy szczęścia".

 

Teraz aktorka powiedziała, że nie jest zainteresowana pracą w TVP.

Zosia Zborowska w niebieskiej sukience z Zary

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04