Radosław Majdan, Andrzej Piaseczny, Jacek Kopczyński, Piotr Zelt, Tomasz Iwan, Marek Włodarczyk, Rafał Maserak i inni pożegnali Ryszarda Adamusa. W czwartek, 4 czerwca, na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie odbył się pogrzeb ojca młodej gwiazdy serialu "Barwy szczęścia", Anny Adamus. We wzruszającej ceremonii wzięli udział najbliżsi i przyjaciele producenta muzycznego oraz założyciela Piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich.

Reklama

Poruszające pożegnanie Ryszarda Adamusa

Ryszard Adamus, tata młodej gwiazdy "Barw szczęścia" zmarł 15 maja w swoim domu pod Warszawą. Anna Adamus w rozmowie z mediami przyznała, że to właśnie ona znalazła nieprzytomnego tatę i próbowała go reanimować.

Wyznanie 16-letniej córki producenta muzycznego porusza do łez.

Przeraziłam się i zadzwoniłam pod numer 112, tam usłyszałam, że mam reanimować tatę i robiłam to- Anna Adamus powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Wczoraj Anna Adamus pożegnała ukochanego ojca. Na pogrzebie pojawiło się sporo gwiazd, które bardzo dobrze znały się z Ryszardem Adamusem. Podczas ceremonii na cmentarzu koledzy z Reprezentacji Artystów Polskich wykonali poruszający gest - podnieśli do góry koszulki piłkarskie. Zobaczcie sami!

Rodzinie Ryszarda Adamusa i jego bliskim jeszcze raz składamy kondolencje.

Zobacz także

Zobacz także: Dramat młodej gwiazdy "Barw szczęścia". Tata Anny Adamus nie żyje.

Koledzy pożegnali Ryszarda Adamusa.

AKPA

Na pogrzebie pojawił się m.in. Radosław Majdan.

AKPA

W ceremonii wziął udział również Andrzej Piaseczny.

AKPA

Ryszard Adamus był ojcem młodej gwiazdy "Barw szczęścia", Anny Adamus:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama