Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
screen YouTube/Facebook

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" rozmawia z... brzuchem ciężarnej Ani! "Janie, czy ci się podobało?" To trzeba zobaczyć!

Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
screen YouTube/Facebook

Grzesiek i Ania z programu "Rolnik szuka żony" pokazali kolejny filmik ze swojego bloga. Państwo Bardowscy już od kilku miesięcy razem występują przed kamerą i opowiadają o pracy na roli oraz o produktach, jakich Grzesiek używa w swoim gospodarstwie.

Tym razem Grzesiek i ciężarna Ania pochwalili się nagraniem, na którym pojawił się bardzo osobisty komentarz prowadzących. Okazuje się bowiem, że Ania ma żal do swojego męża o to, że nie rozmawia z ich nienarodzonym jeszcze synkiem.

Jak wyglądała rozmowa Grześka z żoną przed kamerą?

Dobra teraz pytanie, ale nie do ciebie - zaczął Grzesiek. Janie, czy ci się to podobało? (mówił do brzuszka Ani). Czy tato przekazuje ciekawe informacje, czy już wszystko wiesz, czy mam opowiadać dalej?

Rozbawiona Ania żartowała, że opowiadanie o pracy na roli nie interesuje ich synka.

Śpi więc chyba słabo go to interesuje - odpowiedziała żona rolnika. Żebyś się nie zdziwił jak nie będzie się interesował rolnictwem.

Ale jestem pewien, że mu się podoba i chce więcej - stwierdził Grzegorz. Właśnie dlatego pytam, bo narzekałaś na mnie, że nie rozmawiam z naszym synem. Wiem, że on wszystko słyszy dlatego chciałem dzisiaj troszkę nadrobić i przekazać mu trochę ciekawej wiedzy.

Ok. To nadrabiaj też poza kamerami - skomentowała Ania.

Zobaczcie najnowsze nagranie Ani i Grześka, których widzowie polubili w programie "Rolnik szuka żony". Ciążowy brzuszek Anny jest już bardzo widoczny!

 

Zobacz także: Grzegorz z "Rolnik szuka żony" z ciężarną żoną na jesiennym spacerze. To ostatnie chwile tylko we dwoje...

 

Anna i Grzegorz rozmawiają o synku.

Brzuszek Ani jest już bardzo widoczny.

Żona Grześka z
screen YouTube

Para już wkrótce zostanie rodzicami.

Żona Grześka z
screen YouTube

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04