Fani żegnają Grzegorza Czepułkowskiego

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Bliscy i fani żegnają gwiazdora "Barw Szczęścia". Trzy dni temu pokazał w sieci wyjątkowe zdjęcie

Fani żegnają Grzegorza Czepułkowskiego

Wczoraj rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera modowego, dziennikarza oraz aktora, który epizodycznie pojawiał się w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Niedawno zagrał również w filmie Patryka Vegi - "Bad Boy". Czepułkowski miał zaledwie 46 lat. Bliscy, mimo wielu zapytań, także od strony fanów, nie podają przyczyn śmierci mężczyzny:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku.

 

ewydanie

 

Setki fanów i znajomych Grzegorz żegna go na nie tylko na Facebooku, ale i Instagramie, gdzie Czepułkowski pokazywał mnóstwo zdjęć - zarówno z pracy dziennikarza, jak i blogera. Trzy dni temu Czepułkowski opublikował tam swoje ostatnie zdjęcie - czarno biały portret. 

Taki portrecik... - napisał.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11