Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Fani żegnają Grzegorza Czepułkowskiego
Newsy

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Bliscy i fani żegnają gwiazdora "Barw Szczęścia". Trzy dni temu pokazał w sieci wyjątkowe zdjęcie

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Na co zmarł? Przyczyny śmierci aktora Barw Szczęścia. Grzegorz Czepułkowski i Barwy Szczęścia.

Wczoraj rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera modowego, dziennikarza oraz aktora, który epizodycznie pojawiał się w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Niedawno zagrał również w filmie Patryka Vegi - "Bad Boy". Czepułkowski miał zaledwie 46 lat. Bliscy, mimo wielu zapytań, także od strony fanów, nie podają przyczyn śmierci mężczyzny:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku.

 

ewydanie

 

Setki fanów i znajomych Grzegorz żegna go na nie tylko na Facebooku, ale i Instagramie, gdzie Czepułkowski pokazywał mnóstwo zdjęć - zarówno z pracy dziennikarza, jak i blogera. Trzy dni temu Czepułkowski opublikował tam swoje ostatnie zdjęcie - czarno biały portret. 

Taki portrecik... - napisał.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Obara
East News
Seriale
Pamiętacie Elkę z "M jak miłość"? Co się dzieje z Moniką Obarą, która grała tę barwną postać?
Monika Obara lata temu zniknęła z show-biznesu po skandalu, który wywołała. Co się dzieje z gwiazdą "M jak miłość"?

Monika Obara lata temu wcielała się w postać charakternej Elki w serialu "M jak miłość" . Dziewczyna stoczyła walkę o serce zabawnego Niemca, Stefana (Steffen Moller). Niestety, jej postać zniknęła z serialu tuż po skandalu z udziałem aktorki. Przypomnijmy, że Monika Obara spowodowała wypadek prowadząc auto pod wpływem alkoholu. Co dzieje się teraz z aktorką? Jak potoczyła się jej kariera? Dowiecie się tego z naszego wideo! Pamiętacie postać Elki, synowej Simony (Agnieszka Fitkau-Perepeczko)? Zobacz także:  W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka
Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza" nie żyje. Na co zmarł? Są przyczyny śmierci.

27 marca rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera, dziennikarza oraz aktora, który pojawił się epizodycznie w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Mężczyzna miał 47 lat: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku. Przyczyny śmierci Grzegorza Czepułkowskiego z "Ojca Mateusza" Do tej pory nikt z otoczenia Grzegorza nie podawał informacji o przyczynach śmierci mężczyzny. W sieci pojawiło się sporo spekulacji. Na kanale marki Realnews.pl, którą Czepułkowski współprowadził, pojawił się filmik pożegnalny przyjaciół z redakcji, a pod nim - komentarz administratorów o prawdopodobnej przyczynie śmierci dziennikarza.  Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach [*] - napisali administratorzy kanału Realnews.pl na YouTubie. Koledzy Grzegorza Czepułkowskiego podają, że przyczyną śmierci najpewniej był zawał: Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - czytamy w komentarzach.  Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Grzegorz Czepułkowski miał 47 lat.  

Grzegorz Czepułkowski
Instagram
Newsy
Gwiazdor "Barw szczęścia" nie żyje! Aktor miał zaledwie 46 lat
Zmarł Grzegorz Czepułkowski. Aktor grał w serialach. "Barwy szczęścia", Klan", "Ojciec Mateusz".

Grzegorz Czepułkowski nie żyje . Aktor i dziennikarz zmarł w wieku 46 lat, o czym poinformowała rodzina za pomocą mediów społecznościowych: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy. Aktor znany m. in. z seriali " Ojciec Mateusz ", " Barwy szczęścia " i "Klanie" odszedł nagle 27 marca. Śmierć Grzegorza Czepułkowskiego wstrząsnęła jego fanami, przyjaciółmi i bliskimi, którzy nie mogą uwierzyć w tą informację i piszą:  To niemożliwe! Brak słów😭  Nie wierzę!!! Jak to??? Co się stało??? Zostawił takie zaskoczenie i żal... Przesyłam kondolencje dla Rodziny... Jestem w szoku .Wyrazy współczucia dla bliskich 😢zapamiętamy go jako najlepszego dzienikarza. Co sie stało że tak spytam choroba wypadek Kim był Grzegorz Czepułkowski? Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem i dziennikarzem Realnews, ale też blogerem modowym. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmach: "Lejdis" oraz "Bad Boy" Patryka Vegi. Grzegorz Czepułkowski grał też w serialach "Przepis na życie", "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Ojciec Mateusz". W ten sposób bloger pisał sam o sobie: Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky - pisał o sobie Grzegorz Czepułkowski na blogu Mr Mature....

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner