Party Stories
Grzegorz Czepułkowski
Instagram
Newsy

Gwiazdor "Barw szczęścia" nie żyje! Aktor miał zaledwie 46 lat

Zmarł Grzegorz Czepułkowski. Aktor grał w serialach. "Barwy szczęścia", Klan", "Ojciec Mateusz".

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i dziennikarz zmarł w wieku 46 lat, o czym poinformowała rodzina za pomocą mediów społecznościowych:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Flesz ewydanie

Aktor znany m. in. z seriali "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" i "Klanie" odszedł nagle 27 marca. Śmierć Grzegorza Czepułkowskiego wstrząsnęła jego fanami, przyjaciółmi i bliskimi, którzy nie mogą uwierzyć w tą informację i piszą:

 To niemożliwe! Brak słów😭

 Nie wierzę!!! Jak to??? Co się stało???

Zostawił takie zaskoczenie i żal... Przesyłam kondolencje dla Rodziny...

Jestem w szoku .Wyrazy współczucia dla bliskich 😢zapamiętamy go jako najlepszego dzienikarza.

Co sie stało że tak spytam choroba wypadek

Kłamstwa i intrygi w nowych odcinkach "Barw Szczęścia". Co się wydarzy w tym tygodniu? Zobacz

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem i dziennikarzem Realnews, ale też blogerem modowym. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmach: "Lejdis" oraz "Bad Boy" Patryka Vegi. Grzegorz Czepułkowski grał też w serialach "Przepis na życie", "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Ojciec Mateusz". W ten sposób bloger pisał sam o sobie:

Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky - pisał o sobie Grzegorz Czepułkowski na blogu Mr Mature.

 

Grzegorz Czepułkowski
Instagram

Grzegorz Czepułkowski prowadził też kanał o modzie.

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka
Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza" nie żyje. Na co zmarł? Są przyczyny śmierci.

27 marca rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera, dziennikarza oraz aktora, który pojawił się epizodycznie w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Mężczyzna miał 47 lat: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku. Przyczyny śmierci Grzegorza Czepułkowskiego z "Ojca Mateusza" Do tej pory nikt z otoczenia Grzegorza nie podawał informacji o przyczynach śmierci mężczyzny. W sieci pojawiło się sporo spekulacji. Na kanale marki Realnews.pl, którą Czepułkowski współprowadził, pojawił się filmik pożegnalny przyjaciół z redakcji, a pod nim - komentarz administratorów o prawdopodobnej przyczynie śmierci dziennikarza.  Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach [*] - napisali administratorzy kanału Realnews.pl na YouTubie. Koledzy Grzegorza Czepułkowskiego podają, że przyczyną śmierci najpewniej był zawał: Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - czytamy w komentarzach.  Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Grzegorz Czepułkowski miał 47 lat.  

Fani żegnają Grzegorza Czepułkowskiego
Newsy
Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Bliscy i fani żegnają gwiazdora "Barw Szczęścia". Trzy dni temu pokazał w sieci wyjątkowe zdjęcie
Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Na co zmarł? Przyczyny śmierci aktora Barw Szczęścia. Grzegorz Czepułkowski i Barwy Szczęścia.

Wczoraj rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera modowego, dziennikarza oraz aktora, który epizodycznie pojawiał się w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Niedawno zagrał również w filmie Patryka Vegi - "Bad Boy". Czepułkowski miał zaledwie 46 lat. Bliscy, mimo wielu zapytań, także od strony fanów, nie podają przyczyn śmierci mężczyzny: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku.     Setki fanów i znajomych Grzegorz żegna go na nie tylko na Facebooku, ale i Instagramie, gdzie Czepułkowski pokazywał mnóstwo zdjęć - zarówno z pracy dziennikarza, jak i blogera. Trzy dni temu Czepułkowski opublikował tam swoje ostatnie zdjęcie - czarno biały portret.  Taki portrecik... - napisał. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.            Wyświetl ten post na Instagramie.                   Taki portrecik... #portret #portrait #broda #beard #brodacz #beardmen #garnitur #suit #marynarka #jacket #face #facet #mężczyzna #styl #style #manstyle #menstyle #mensstyle #polskichłopak #czwartek #bearded #beardedmen #classy #class #klasa #zarost #polishboy #beardlove #instabeard Post udostępniony przez Grzegorz Czepułkowski (@mr._mature) Mar 26, 2020 o 2:23 PDT    ...

Jakub Henke z MTV w rozmowie z Grzegorzem Czepułkowskim
Newsy
Ptyś z show MTV żegna Grzegorza Czepułkowskiego, gwiazdora "Barw Szczęścia". Rozmawiali tydzień temu
Śmierć blogera, dziennikarza Grzegorza Czepułkowskiego. Na co zmarł? Ptyś z Warsaw Shore żegna dziennikarza

Grzegorz Czepułkowski zmarł nagle w wieku 47 lat. O śmierci aktora, dziennikarza i blogera modowego poinformowała rodzina: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku. Koledzy z kanału Realnews.pl, którego był gwiazdą, napisali, że prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny był zawał serca: Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach. Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - napisali administratorzy tego kanału na YouTubie.     Ptyś z "Warsaw Shore" żegna Grzegorza Czepułkowskiego Grzegorz Czepułkowski na swoim kanale rozmawiał z gwiazdami polskiego show biznesu oraz sportu i sztuk walki. Wśród nich znaleźli się m.in. Mateusz Borek, Marcin Najman, Blanka Lipińska czy Kazik Staszewski, ale również Jakub Henke, czyli słynny Ptyś z show MTV "Warsaw Shore". Na Instagramie Jakuba pojawił się wzruszający post, w którym Henke wspomina zmarłego kolegę. Okazuje się, że tydzień temu mieli okazję rozmawiać przez telefon: Kochani dotarła do mnie straszna wiadomość odszedł mój kolega dziennikarz portalu realnewspl Grzegorz Czepułkowski, byłeś pierwszą osobą której udzieliłem wywiadu na temat PunchDown jak I pierwszym dziennikarzem do którego dzwoniłem z informacją o gali... Gdybym wiedział że to będzie nasz ostatni wywiad... Jeszcze tydzień temu rozmawialiśmy przez telefon niestety była...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner