Grzegorz Czepułkowski
Instagram

Gwiazdor "Barw szczęścia" nie żyje! Aktor miał zaledwie 46 lat

Grzegorz Czepułkowski
Instagram

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor i dziennikarz zmarł w wieku 46 lat, o czym poinformowała rodzina za pomocą mediów społecznościowych:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Flesz ewydanie

Aktor znany m. in. z seriali "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" i "Klanie" odszedł nagle 27 marca. Śmierć Grzegorza Czepułkowskiego wstrząsnęła jego fanami, przyjaciółmi i bliskimi, którzy nie mogą uwierzyć w tą informację i piszą:

 To niemożliwe! Brak słów😭

 Nie wierzę!!! Jak to??? Co się stało???

Zostawił takie zaskoczenie i żal... Przesyłam kondolencje dla Rodziny...

Jestem w szoku .Wyrazy współczucia dla bliskich 😢zapamiętamy go jako najlepszego dzienikarza.

Co sie stało że tak spytam choroba wypadek

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem i dziennikarzem Realnews, ale też blogerem modowym. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmach: "Lejdis" oraz "Bad Boy" Patryka Vegi. Grzegorz Czepułkowski grał też w serialach "Przepis na życie", "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Ojciec Mateusz". W ten sposób bloger pisał sam o sobie:

Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky - pisał o sobie Grzegorz Czepułkowski na blogu Mr Mature.

 

Grzegorz Czepułkowski
Instagram

Grzegorz Czepułkowski prowadził też kanał o modzie.

 

 

 

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11