Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka zarobiła fortunę na kontrakcie reklamowym! A mogła więcej...

Grażyna Torbicka

Ile Grażyna Torbicka zarobiła na reklamie L'Oreal Paris? Całkiem sporo! Znana prezenterka, która niedawno musiała się pożegnać z pracą w Telewizji Polskiej, nie może narzekać na zarobki. Jako pierwsza polska ambasadorką słynnej francuskiej marki kosmetycznej, nie tylko dołączyła do prestiżowego grona takich ikon jak: Julianne Moore, Andie McDowell, Jane Fonda, Susan Sarandon czy Jennifer Lopez, ale także zarobiła okrągłą kwotę. Jak podaje "Na Żywo", powołując się na znajomą prezenterki, dzięki udziałowi w reklamie, konto Grażyny Torbickiej miało się powiększyć o kwotę... pół miliona złotych! Okazuje się jednak, że była gospodyni programu "Kocham kino" mogła zarobić jeszcze więcej!

Zarobiła pół miliona. Ale firma gotowa była zapłacić nawet 700 tysięcy złotych. Jednak ona nie zdawała sobie sprawy, ile wynosi jej wartość reklamowa. Twarz Grażyny nie jest wyeksploatowana - czytamy na łamach magazynu.

Jak widać, pożegnanie z Telewizją Polską wyszło Grażynie Torbickiej na plus. Czy teraz prezenterka chętnie będzie występowała w reklamach? Wszystko wskazuje na to, że również na tym polu może liczyć na gwiazdorskie gaże.

 

Zobacz też: Grażyna Torbicka chce wyjechać z Polski? "Grażynka poczuła się wolna".

 

Grażyna Torbicka zarobiła pół miliona złotych na kontrakcie reklamowym.

Grażyna Torbicka
East News

Prezenterka dołączyła do grona Ambasadorek i Ambasadorów Loreal Paris.

Grażyna Torbicka

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15