Grażyna Torbicka z mamą na zakupach
Newsy

Grażyna Torbicka zabrała mamę na zakupy. Gwiazdy wspierają się po stracie ojca i męża ZDJĘCIA

Grażyna Torbicka zabrała mamę na zakupy. Gwiazdy wspierają się po stracie ojca i męża ZDJĘCIA
Grażyna Torbicka o odejściu z TVP
Newsy
Grażyna Torbicka pierwszy raz tak szczerze o odejściu z TVP. Dlaczego się zdecydowała?
Grażyna Torbicka pierwszy raz tak szczerze o odejściu z TVP. Dlaczego się zdecydowała?

Grażyna Torbicka opowiedziała nam o swoim odejściu z TVP po 31 latach pracy. Jak dziennikarka czuje się teraz, kiedy emocje już trochę opadły? Jest w doskonałej formie! Torbicka nigdy nie sądziła, że zdobędzie się na odejście z pracy, jednak w końcu poczuła idealny moment. Dziś nie żałuje i pracuje nad  kolejnymi projektami ze swoim udziałem (już niedługo jedzie na Festiwal Filmowy w Cannes jako ambasadorka jednej z marek kosmetycznych): Emocje towarzyszyły ogromne, zawsze podziwiłam ludzi, którzy potrafią zmienić pracę, mają różne pomysły. Nie myślałam, że mnie na to stać. Jest parę projektów, które chciałabym realizować - mówi nam Grażyna Torbicka. Zobacz także: Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że wycięła ważną wypowiedź ze swojego programu   Grażyna Torbicka jedzie do Cannes!   Grażyna Torbicka na premierze spektaklu.

Edward Miszczak o ewentualnej współpracy z Grażyną Torbicką
ONS
TV-Show
Grażyna Torbicka w końcu zabrała głos w sprawie transferu do stacji TVN! Przejdzie?
Grażyna Torbicka w końcu zabrała głos w sprawie transferu do stacji TVN! Przejdzie?

Grażyna Torbicka przejdzie do stacji TVN? Nie jest tajemnicą, że po odejściu z TVP w atmosferze skandalu, wiele stacji walczyło o to, żeby sprowadzić do siebie znaną dziennikarkę. Jej atuty to nie tylko rozpoznawalna twarz, ale przede wszystkim duże doświadczenie i obycie przed kamerą. Nic więc dziwnego, że do walki o Grażynę Torbicką stanął TVN.   Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u? Dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak zdobył u dziennikarki duży plus, gdy w ostatniej chwili zgodził się, żeby stacja TVN objęła patronat nad festiwalem "Dwa brzegi", który od lat organizuje dziennikarka. TVP w ostatniej chwili wycofało się z patronatu, przez co dziennikarka straciła sponsorów, ale TVN uratował sytuację. Edward Miszczak zresztą nawet na ostatniej konferencji TVN nie ukrywał, że walczy o Torbicką.  Trwają rozmowy, ale bez presji i ciśnienia. Poprosiła, żebyśmy jej pomogli w festiwalu "Dwa brzegi". Dlaczego nie? Ja kocham festiwale, więc bez problemu to się wydarzyło. Jesteśmy tam mile widziani. A co do wspólnej pracy to jeszcze czas pokaże - powiedział Miszczak w rozmowie z Faktem. Teraz w sprawie transferu głos zabrała sama zainteresowana. Okazuje się, że Grażyna Torbicka wcale nie tęskni za telewizją. Nie brakuje mi telewizji, ponieważ stale w niej jakoś jestem. Może przyjdzie jakiś kryzys później. Na razie jest tylko wielkie piękno. Moim celem nie było pokazywanie się, tylko robienie programów, rzetelna praca dziennikarska. Dlatego te słowa są w pełni prawdziwe. Napędzała mnie praca dziennikarska, telewizyjna, która wymaga pełnej koncentracji. Wymaga też stałego wyszukiwania tematów, stałego doskonalenia się, chociaż kryje w sobie ogromne pułapki w postaci powierzchowności - powiedziała Torbicka w wywiadzie dla TVN24. Czekamy zatem na moment, gdy Grażyna Torbicka zatęskni za telewizją ;-) Bo my już...

Henryk Loska, Krystyna Loska
East News
Newsy
Nie żyje Henryk Loska, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej. Żegna go cały świat polskiej piłki
Nie żyje Henryk Loska, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej. Żegna go cały świat polskiej piłki

W sobotę zmarł Henryk Loska, znany działacz PZPN, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej . Miał 83 lata. Henryk Loska był związany ze śląską piłką, szczególnie Górnikiem Zabrze. Wychowywał się w Tychach, tam też poznał swoją przyszłą żonę - Krystynę Szostak, która później została jedną z najpopularniejszych polskich spikerek. Para wychowała córkę - Grażynę.   Henryka Loskę żegna nie tylko rodzina, ale też cały świat polskiej piłki. Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 4 czerwca 2016 roku odszedł od nas Henryk Loska. Pan Loska to zasłużona postać, która całe swoje życie poświęciła polskiej piłce nożnej. Był zaufanym współpracownikiem Kazimierza Górskiego, wybitnym działaczem, a ostatnio przewodniczącym Klubu Seniora PZPN. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego i składamy najszczersze kondolencje" - pisze w oświadczeniu Polski Związek Piłki Nożnej. Kondolencje złożył też prezes PZPN Zbigniew Boniek. O panu Henryku pisze jako o ulubionym koledze: Polska Piłka straciła dzisiaj wielkiego człowieka- odszedł mój ulubiony kolega/działacz-Henryk Loska.Kondolencje dla Rodziny.R.I.P My również rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje.   Pan Henryk Loska z żoną, córką i jej mężem Adamem. Jego dwie miłości - żona Krystyna i piłka... Henryk i Krystyna. Z córką Grażyną Torbicką.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner