Edyta Górniak w trzech kreacjach na gali Zwykły Bohater, od Violi Piekut, od Grzegorza Kasperskiego i Kuby Boneckiego

Górniak jak światowa gwiazda na gali Zwykły Bohater

Edyta Górniak w trzech kreacjach na gali Zwykły Bohater, od Violi Piekut, od Grzegorza Kasperskiego i Kuby Boneckiego

Za nami finał plebiscytu "Zwykły Bohater", podczas którego organizatorzy zadbali o najwyższy poziom muzyczno-wizualny w części głównej. Na scenie zaprezentowały się dwie polskie diwy, które mają na swoim koncie międzynarodowy sukces. Mowa o Edycie Górniak i Aleksandrze Kurzak, śpiewaczce operowej. Panie wyglądały znakomicie i równie znakomicie wykonały wspólny utwór "Hero" z repertuary Mariah Carey. Poza tym Edyta zachwyciłą interpretacją piosenek "Sorry, seems to be the hardest word" oraz "Hallelujah".

Ponadto Edyta podczas imprezy przebierała się aż trzy razy! Gwiazda postanowiła po raz kolejny wesprzeć młodych polskich projektantów i zamiast zostawiać pieniądze w butikach za granicą, dofinansowała lokalne talenty.

Podczas występów Górniak zaprezentowała się w białej luźnej kreacji ozdobionej koronkami od Kuby Boneckiego oraz w chabrowej sukni ze smokingową aplikacją od Grzegorza Kasperskiego. Na afterparty Edyta wybrała cekinową suknię z bolerkiem projektu Violi Piekut. Do wszystkich stylizacji Górniak dobrała buty od Christiana Louboutina.

W którym looku Górniak prezentowała się najlepiej? Jak dla nas, w każdym wyglądała obłędnie.

Zobacz: Metamorfozy Górniak. Która najlepsza?

Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek i Natasza Urbańska na gali Zwykły bohater:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12