Oczepiny, wesele i poprawiny Michałą Wiśniewskiego

Góralskie oczepiny i poprawiny Wiśniewskiego i Tajner

Oczepiny, wesele i poprawiny Michałą Wiśniewskiego

Po hucznym ślubie Michała Wiśniewskiego w mediach zrobiło się głośno o jego żonie, Dominice Tajner, która tego dnia wystąpiła w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Martę Grycan. Czwarta żona lidera Ich Troje w długiej białej sukni prezentowała się świetnie. Zupełnie tak samo jak Michał. Chociaż muzyk ma słabość do charakterystycznych i kolorowych strojów to tym razem na ślub wybrał klasyczny smoking.

Zobacz: Grycan jest dumna z sukienki, którą zaprojektowała dla Tajner

AfterParty.pl dowiedziało się, że smoking pochodzi z pracowni krawieckiej Janusza Wiśniewskiego. Krawiec Wiśniewski jest również autorem marynarki i spodni w których wokalista bawił się na poprawinach.

O wizerunek Michała Wiśniewskiego w dniu ślubu zadbała stylistka Paula Stobińska, z którą artysta współpracuje już od listopada 2011 roku. Musimy przyznać, że zmiany w garderobie Wiśniewskiego są ogromne. Muzyk stawia teraz na styl glamour, całkowicie zapominając o kiczu z którym był kojarzony przez wiele lat. Wyjdzie mu to na dobre?

A tak Wiśniewski i Tajner prezentowali się w dniu poprawin oraz na góralskich oczepinach. Te zdjęcia zobaczycie tylko u nas:

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17