Mat. prasowe

Gorąco na planie nowego hitu Polsatu "Tylko jeden"! Uczestnicy urządzili after party

Mat. prasowe

W trzecim odcinku reality show „Tylko Jeden” Blanka Lipińska zorganizowała wybory na KSW Ring Girls, które poprowadzą zawodników do walki finałowej. Jak wiadomo, uczestnicy programu są zamknięci w jednym domu, dlatego też odwiedziny pięknych dziewcząt były nie lada atrakcją. Jednak casting przerodził się w imprezę, która trwała do późnych godzin nocnych.

Poranny trening zawodników dał się im mocno we znaki! Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 

Gorąca impreza w trzecim odcinku "Tylko jeden"

Nowy hit telewizji Polsat „Tylko Jeden”, możecie oglądać w każdy piątek o 22:10 ! Zawodnicy mieszanych sztuk walki rywalizują o profesjonalny kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych. Uczestnicy są zamknięci w jednym domu i odcięci od świata skupiają się na ciężkich treningach, walkach i nietypowych zadaniach specjalnych. 

W trzecim odcinku uczestnicy musieli wybrać dwie KSW Ring Girls, które wyprowadzą finalistów do najważniejszego pojedynku ich życia. Pomysłodawczynią tej próby była prowadząca program znana pisarka Blanka Lipińska, która stworzyła piękniejszą stronę Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak wiadomo, Blanka Lipińska jest również menadżerką KSW Ring Girls i w ostatnich latach towarzyszyła im na każdej gali federacji należącej do Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Tym razem prowadząca pojawiła się z kandydatkami w domu zawodników "Tylko jeden". 

Piękne i seksowne dziewczyny, ubrane w stroje kąpielowe spowodowały, że zawodnicy kompletnie stracili dla nich głowę! Po zakończeniu castingu, wszyscy zasiedli do kolacji, która finalnie zakończyła się gorącą imprezą! Uczestnicy i piękne dziewczyny tańczyli i prowadzili długie rozmowy do późnej nocy. Poranna pobudka była więc dla zawodników naprawdę ciężka, tym bardziej, że czekał ich ciężki trening! W najgorszej sytuacji byli Adrian Bartosiński i Kamil Dołgowski, którzy w tym tygodniu stoczą w klatce pojedynek o być albo nie być w programie.

To wszystko zobaczycie w programie "Tylko jeden" już w piątek o 22:10 w Polsacie. Jest na co czekać! Zobaczcie zwiastun!

Uczestnicy byli zachwyceni pięknymi dziewczynami

Mat. prasowe

Gorąca impreza trwała do późnych godzin nocnych!

Mat. prasowe

Poranna pobudka nie należała jednak do najprzyjemniejszych

Mat. prasowe

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11