Cezary Pazura współpracuje z partią Prawo i Sprawiedliwość? Takie plotki pojawiły się po tym, jak do sieci trafił świąteczny spot rządu Beaty Szydło. Jeden z portali internatowych napisał, że aktor użyczył swojego głosu do nagrania tego klipu. Jaka jest prawda?

Reklama

Świąteczny spot PiS. Cezary Pazura użyczył swojego głosu?

Tuż przed świętami w sieci pojawił się filmik, na którym Beata Szydło i jej ministrowie przystrajają choinkę i składają Polakom bożonarodzeniowe życzenia. W nagraniu wzięli udział m.in. Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro czy Beata Kempa. Świąteczne spotkanie członków rządu opisuje lektor. Pojawiły się informację, że jest nim Cezary Pazura. Żona aktora wydała oświadczenie w tej sprawie.

Szanowni Państwo.
Pragnę zaznaczyć, że Cezary Pazura nie użyczał swojego głosu pod spot Prawa i Sprawiedliwości pt: „Kiedy sen już spowije całe miasto”. Bardzo proszę o natychmiastowe sprostowanie, nie powielanie i nie przedrukowywanie tej informacji.

Z wyrazami szacunku

Edyta Pazura

Fani Edyty piszą, że głos Cezarego jest zupełnie inni niż lektora, którego słychać w klipie i nie rozumieją, jak jeden z portali mógł się tak pomylić. Zgadzacie się?

Świąteczny spot PiS:

Zobacz także

ZOBACZ: Lewandowscy z Pazurami razem na jednej imprezie. Prawdziwi przyjaciele!

Cezary Pazura z żoną na premierze spektaklu "Między łóżkami"

Edyta Olszówka i Cezary Pazura pod studiem DDTVN

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama