Joanna Liszowska
EastNews

Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę. Joanna Liszowska nie jest już blondynką!

Joanna Liszowska
EastNews

Ostatnio Joanna Liszowska zaskakuje swoimi metamorfozami. W ciągu zaledwie kilku dni gwiazda "Przyjaciółek" zaprezentowała fanom różne fryzury. Najpierw na wiosennej ramówce Polsatu pokazała się z długimi tlenionymi włosami w stylu Kim Kardashian, a następnie pochwaliła się ciemniejszym blondem i modnym końskim ogonem na premierze filmu "Całe szczęście". Teraz jednak zdecydowała się na jeszcze większą przemianę i... nie jest już blondynką! Zobaczcie poniżej, jak teraz wygląda Joanna Liszowska.

Joanna Liszowska pochwaliła się nową fryzurą

Kobieta zmienną jest, więc nie dziwi nas częsta zmiana image'u Joanny Liszowskiej. Gwiazda chętnie eksperymentuje i co istotne - wszystkie przemiany wychodzą jej na dobre. Tym razem aktorka zdecydowała się przyciemnić swoje włosy i obecnie może pochwalić się jasnym brązem. Nie będziemy ukrywać, że nowy kolor włosów gwiazdy wygląda świetnie, ale co najważniejsze - doskonale pasuje do jej urody.

 

 

Zniknęła także burza loków Joanny Liszowskiej. Teraz aktorka może pochwalić się delikatnymi i romantycznymi falami. Nowa fryzura Joanny Liszowskiej spodobała się jej fanom:

Piękne włosy 😍 ślicznie wyglądasz

Śliczna fryzura i kolor

ładnie 😉😉w tym kolorze 😘😘😘 - komentują fani.

Może się oczywiście okazać, że nowa fryzura gwiazdy to chwilowa zmiana. Być może Joanna Liszowska zdecydowała się na perukę. Niedługo się przekonamy!

 

Joanna Liszowska zrezygnowała ze swojej charakterystycznej fryzury na stałe? 

Joanna Liszowska
East News

Zobacz także: Oto najodważniejsze stylizacje Joanny Liszowskiej! Ona naprawdę wie jak szokować

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40