"O mnie się nie martw" serial
Materiały prasowe

Iga z "O mnie się nie martw" zginie w wypadku?! Kulig odejdzie z serialu? W finale dojdzie do prawdziwego dramatu!

"O mnie się nie martw" serial
Materiały prasowe

 

Przed nami wielki finał 9. sezonu "O mnie się nie martw". Niestety, okazuje się, że uwielbiany przez widzów serial zakończy się wielkim dramatem... Jak informuje portal superseriale.se.pl w piątek 7 grudnia będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek "O mnie się nie martw"- pojawi się w nim Iga (Joanna Kulig), która na początku sezonu wyjechała na Mazury. Niestety, fani Igi nie będą zbyt długo cieszyć się z jej powrotu- okazuje się bowiem, że dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem Małeckiej!

Śmierć w "O mnie się nie martw"?

Według doniesień portalu Iga razem ze Zbyszkiem będą wracać z Mazur do domu. Niestety w trakcie podróży Małecka będzie świadkiem wypadku samochodowego i postanowi pomóc ofiarom wypadku. Iga ruszy na pomoc, ale samochód w ktorym będą znajdować się poszkodowani stanie w ogniu i wybuchnie! 

Czy Iga Małecka zginie, a Joanna Kulig pożegna się z serialem "O mnie się nie martw"? Tego najprawdopodobniej dowiemy się dopiero w 10. sezonie.  Nie jest jednak tajemnicą, że aktorka jakiś czas temu wyjechała do USA i tam, według medialnych doniesień, ma urodzić dziecko. Myślicie, że aktorka wróci na plan serialu? 

 

Zobacz także: Joanna Kulig spodziewa się dziecka, a my znamy jego płeć!

Tragiczny finał 9. sezonu "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" odcinek 3

Czy Iga zginie?

O mnie się nie martw sezon 7 oglądalność
Mat. prasowe

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00