Reklama

Przed nami wielki finał 9. sezonu "O mnie się nie martw". Niestety, okazuje się, że uwielbiany przez widzów serial zakończy się wielkim dramatem... Jak informuje portal superseriale.se.pl w piątek 7 grudnia będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek "O mnie się nie martw"- pojawi się w nim Iga (Joanna Kulig), która na początku sezonu wyjechała na Mazury. Niestety, fani Igi nie będą zbyt długo cieszyć się z jej powrotu- okazuje się bowiem, że dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem Małeckiej!

Śmierć w "O mnie się nie martw"?

Według doniesień portalu Iga razem ze Zbyszkiem będą wracać z Mazur do domu. Niestety w trakcie podróży Małecka będzie świadkiem wypadku samochodowego i postanowi pomóc ofiarom wypadku. Iga ruszy na pomoc, ale samochód w ktorym będą znajdować się poszkodowani stanie w ogniu i wybuchnie!

Czy Iga Małecka zginie, a Joanna Kulig pożegna się z serialem "O mnie się nie martw"? Tego najprawdopodobniej dowiemy się dopiero w 10. sezonie. Nie jest jednak tajemnicą, że aktorka jakiś czas temu wyjechała do USA i tam, według medialnych doniesień, ma urodzić dziecko. Myślicie, że aktorka wróci na plan serialu?

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Kulig spodziewa się dziecka, a my znamy jego płeć!

Tragiczny finał 9. sezonu "O mnie się nie martw".

Reklama

Czy Iga zginie?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama