Party Stories
"O mnie się nie martw" serial
Materiały prasowe
Newsy

Iga z "O mnie się nie martw" zginie w wypadku?! Kulig odejdzie z serialu? W finale dojdzie do prawdziwego dramatu!

 

Przed nami wielki finał 9. sezonu "O mnie się nie martw". Niestety, okazuje się, że uwielbiany przez widzów serial zakończy się wielkim dramatem... Jak informuje portal superseriale.se.pl w piątek 7 grudnia będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek "O mnie się nie martw"- pojawi się w nim Iga (Joanna Kulig), która na początku sezonu wyjechała na Mazury. Niestety, fani Igi nie będą zbyt długo cieszyć się z jej powrotu- okazuje się bowiem, że dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem Małeckiej!

Joanna Kulig zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy"! Tylko nam zdradziła, co było najtrudniejsze na planie!

Śmierć w "O mnie się nie martw"?

Według doniesień portalu Iga razem ze Zbyszkiem będą wracać z Mazur do domu. Niestety w trakcie podróży Małecka będzie świadkiem wypadku samochodowego i postanowi pomóc ofiarom wypadku. Iga ruszy na pomoc, ale samochód w ktorym będą znajdować się poszkodowani stanie w ogniu i wybuchnie! 

Czy Iga Małecka zginie, a Joanna Kulig pożegna się z serialem "O mnie się nie martw"? Tego najprawdopodobniej dowiemy się dopiero w 10. sezonie.  Nie jest jednak tajemnicą, że aktorka jakiś czas temu wyjechała do USA i tam, według medialnych doniesień, ma urodzić dziecko. Myślicie, że aktorka wróci na plan serialu? 

 

Zobacz także: Joanna Kulig spodziewa się dziecka, a my znamy jego płeć!

Tragiczny finał 9. sezonu "O mnie się nie martw".

Czy Iga zginie?

O mnie się nie martw sezon 7 oglądalność
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Mamy najnowsze ZDJĘCIA Joanny Kulig! Widać już ciążowy brzuszek?
ONS
Newsy
Te pary rzadko pokazują się na slaonach razem, ale dziś zrobili wyjątek! Wszystko dla Szyca i jego debiutu w kuchni!

Zobacz zdjęcia!

Joanna Kulig odchodzi z O mnie się nie martw
Seriale
Śmierć Igi Małeckiej w "O mnie się nie martw"! Jak zginie? Joanna Kulig żegna się z serialem!

Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw"! Aktorka na swoim Instagramie nagrała filmik dla wszystkich fanów tej hitowej już produkcji, na którym żegna się z rolą Igi Małeckiej i dziękuje wszystkim za wspólne 4 lata spędzone przed telewizorem. W jaki sposób jej bohaterka zniknie z serialu? Wiemy! Śmierć Igi Małeckiej w "O mnie się nie martw" Joanna Kulig od kilku miesięcy przebywa w USA. To tam urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Janka. Ale co najważniejsze - po sukcesie "Zimnej wojny" z jej udziałem, polska gwiazda otrzymuje mnóstwo ciekawych propozycji zawodowych, a więc ma możliwość zrobienia międzynarodowej kariery. Z serialem TVP jest jej po prostu nie po drodze. W postać Igi Małeckiej wcielała się przez 9. sezonów, czyli ponad 4 lata. Przyszedł jednak czas na zmiany!  Bardzo dziękuję za wspólne 9 sezonów „O mnie się nie martw”. Bardzo zżyłam się z Igą Małecką, do dziś wychodząc na zakupy ludzie często witają mnie: „Cześć kochana Iguniu” […] Bardzo dziękuję, że byliście ze mną przez te 4 lata. Serial będzie kontynuowany dalej, bądźcie z nami, bo to wielki sukces - 10 sezon!  - powiedziała Joanna Kulig.  Co się stanie z jej postacią? Jak donosi Super Express Iga Małecka zginie w wypadku samochodowym: Śmierć przyszła w dniu, w którym Iga po długim pobycie na Mazurach stęskniona wracała do rodziny. Niestety Marcin (Stefan Pawłowski) nigdy nie doczekał się jej powrotu. Gdy w drodze do Warszawy Małecka natknęła się na wypadek samochodowy, z narażeniem życia próbowała pomóc jego ofiarom. Niestety w trakcie akcji ratunkowej sama straciła życie - czytamy. Nowy sezon serialu rozpocznie się 1,5 miesiąca po tragicznym zdarzeniu. Rodzina Małeckiej będzie pogrążona w żałobie, zwłaszcza Marcin, który zostanie samotnym ojcem Helenki, Oliwki i Zbyszka. "O mnie się nie martw" emitowany jest w każdy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner