Margaret z mikrofonem
Newsy

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji! Podpisują specjalną petycję!

Margaret może liczyć na fanów w każdej sytuacji!

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji! Już dawno popularny festiwal muzyczny nie wzbudził tyle emocji, co w ciągu ostatnich kilku dni. W sobotę widzowie TVP1 zdecydowali, że to Michał Szpak powinien jechać do Sztokholmu, gdzie wraz ze swoją piosenką "Colour of your life" będzie reprezentował Polskę. Taki wynik głosowania nie spodobał się fanom Edyty Górniak, jak i Margaret. Ci drudzy postanowili wziąć jednak sprawy w swoje ręce. W sieci pojawiła się specjalna petycja, w której wielbiciele artystki żądają, aby to właśnie ona wyjechała do Szwecji. Swoje działania uzasadniają m.in. rankingami bukmacherów, którzy twierdzili, że jeśli nasz kraj będzie reprezentowany przez Margaret, to mamy ogromną szansę na zwycięstwo. 

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z decyzji, że Michał Szpak ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Margaret z piosenką "Cool Me Down" ma największą szansę, aby zagwarantować Polsce zwycięstwo. Czy chcecie, aby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycję!

Pod petycją na zagranicznej stronie pojawiło się już kilkaset wpisów. Margaret na pewno jest bardzo szczęśliwa i dumna, że w takich momentach może liczyć na swoich fanów. Żałujecie, że to nie ona pojedzie do Sztokholmu?

 

|Zobacz: Anna Mucha ma już swojego kandydata na Eurowizję! Kto jej zdaniem powinien reprezentować Polskę?​

 

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji 2016 - napisali petycję!

Petycja w sprawie udziału Margaret na Eurowizji

Margaret na pewno jest dumna, że ma takich oddanych fanów

Margaret w krótkiej kolorowejsukience
ons.pl

Michał Szpak na Eurowizję 2016
Newsy
Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016. Zobaczcie jego reakcję na wyniki!
Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016. Zobaczcie jego reakcję na wyniki!
Margaret w wiekiej czapce
ons.pl
Newsy
Margaret ma naprawdę dużo na głowie! Tak wyglądała podczas koncertu z Mattem Duskiem. Przesadziła?
Margaret ma naprawdę dużo na głowie! Tak wyglądała podczas koncertu z Mattem Duskiem. Przesadziła?
Margaret w pomarańczowej sukience
Newsy
Margaret też wystartuje w konkursie Eurowizji! Zaśpiewała w radiu fragment piosenki POSŁUCHAJ
Powalczy z Edytą Górniak!

Margaret potwierdziła, że chce wziąć udział w konkursie Eurowizji ! W programie Darka Maciborka "Poplista Plus"  w radiu RMF FM wokalistka wyznała, że zgłosiła chęć udziału. Margaret zdradziła nawet, z jaką piosenką będzie chciała reprezentować nasz kraj. Jej tytuł to "Cool Me Down". Czy piosenkarka ma szansę wygrać koncert eliminacyjny i pojechać do Szwecji? Przekonamy się 5 marca. Kto jeszcze wysłał zgłoszenie na Eurowizję? W poniedziałek chęć udziału w Eurowizji potwierdziła również Edyta Górniak.  To sensacyjna deklaracja. Diwa kilka dni temu radziła się w tej sprawie swoich fanów, ale nikt nie spodziewał się, że jej decyzja będzie pozytywna. Dlaczego? W zeszłym roku wokalistka również zamieściła takie pytanie na swoim profilu na Facebooku, ale nie zgłosiła się do udziału w konkursie. W tym roku zmieniła zdanie, a jej fani są bardzo zadowoleni i już nie mogą doczekać się, kiedy usłyszą eurowizyjny utwór "Grateful".   Poza nimi swoje kadydatury zgłosili już Michał Szpak, Stashka i Agnieszka Twardowska.   Jak myślicie, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji?   Zobacz:  Eurowizja 2016: To widzowie, w polskim finale, wybiorą naszego kandydata!   Margaret zaśpiewała fragment piosenki "Cool Me Down"   Margaret potwierdziła udział w konkursie Eurowizji   Margaret zdradziła też tytuł piosenki na Eurowizję - "Cool Me Down"  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner