Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN

Ewelina odpadła z Top Model. Tyszka: Osi będzie miała duży problem w Polsce

Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN

Rywalizacja w czwartej edycji Top Model robi się coraz bardziej zacięta. Uczestnicy zrozumieli już chyba, że na tym etapie skończyła się zabawa i czas na poważną walkę o miejsce w finale czy w końcu zwycięstwo. Presja sprawia, że jesteśmy świadkami pierwszych konfliktów. Przypomnijmy: Poważny konflikt w Top Model. Góral wściekły na Baryzę: "Nie pokazuj mi się na oczy"

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od wizyty Marcina Tyszki w Domu Modelek. Fotograf wykonał każdemu z uczestników zdjęcia do ich portfolio, dzieląc się przy okazji swoimi uwagami na temat ich wyglądu i predyspozycji do pracy w modelingu. Marcin był zachwycony ciałem Michała Baryzy, docenił też oryginalną urodę Osi Ugonoh, choć jego zdaniem, czarnoskórej modelce może być ciężko o pracę w Polsce.
 

Osi jest wspaniała, ale ma taki problem, że nie znam klienta w Polsce, który zatrudni czarnoskórą modelkę. Będzie musiała wyjechać do Ameryki - ocenił.


Kolejnym wyzwaniem był profesjonalny pokaz marki MMC, który odbył się w Łodzi. W trakcie przymiarek szczęście nie uśmiechnęło się do Mateusza Jarzębiaka i Michaliny Strabel - Góral okazał się zbyt "duży", Michalina natomiast nie poradziła sobie z chodzeniem po wybiegu.

Zobacz: Góral nie ma idealnego ciała. Eksperci i Baryza skrytykowali jego sylwetkę

Gwoździem programu była wspólna sesja zdjęciowa z Bar Rafaeli. Słynna modelka partnerowała każdemu z uczestników w sesji autorstwa Tyszki, a po selekcji zdjęć wybrała trójkę, z którą spotkała się na prywatnej kolacji. Była dziewczyna Leonardo DiCaprio doceniła Martę Sędzicką, Górala i Osi.

Zobacz: Była Leonardo DiCaprio w sesji z uczestnikami polskiego Top Model

Ostatecznie z programem pożegnała się dzisiaj Ewelina Pachucka. Zaskoczeni takim werdyktem?

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Kulisy sesji z Bar Rafaeli w Top Model:

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36