Ewelina Lisowska na polskiej premierze X Energy Drink

Ewelina Lisowska w sukience za 160 złotych! Piękna?

Ewelina Lisowska na polskiej premierze X Energy Drink

Ubrania z sieciówek to ostatnio ulubiony trend gwiazd. Rozsądnie, bo dzięki niewielkim pieniądzom potrafią zrobić piorunujące wrażenie. Przykładem tego są np. Doda, Natalia Lesz, Małgorzata Rozenek i ostatnio Ewelina Lisowska. Robiąca największą karierę z pośród wszystkich finalistów obu edycji polskiego "X-Factor", piosenkarka wczoraj zachwyciła swoją stylizacją na imrpezie w klubie Space.

Ewelina ubrana w turkusową sukienkę w zabawny print prezentowała się bardzo stylowo. Model o nazwie "Love Me Love Me Not Dress" pochodzi z obecnej kolekcji Iron First i kosztuje zaledwie 50 dolarów, czyli ok. 160 złotych. W Polsce kreację można kupić drogą internetową, na oficjalnej stronie sklepu ifladies.com.

Do sukienki Ewelina dobrała ulubione buty Jefreya Campbella i rajstopy kabaretki. Całość prezentowała się, jak zawsze, dziewczęco i charakternie, brakowało jednak jej charkaterystycznego elementu, gwiazdki pod okiem.

Zobaczcie jak się prezentowała, i przy okazji przypomnijcie sobie jak odpoczywała na wakacjach: Lisowska pokazała fotki z Egiptu

Ewelina Lisowska sukienka Iron First


Ewelina Lisowska sukienka Iron First

Zobacz więcej zdjęć Eweliny w kolorowej sukience:

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03