Ewa Minge, Monika Zamachowska Ewa Minge Ewa Minge Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Ewa Minge, Monika Zamachowska
Instagram
1/5
Ewa Minge, Monika Zamachowska
Instagram

Wojna między Ewą Minge a Moniką Zamachowską przybiera na sile. Po tym jak projektantka oceniła zachowanie dziennikarki, nie wymieniając jednak jej nazwiska, Zamachowska opublikowała prywatne zdjęcie Minge. W tym momencie miarka się przebrała! Ewa Minge bardzo ostro to skomentowała, nie przebierając w słowach. Wszystko wskazuje na to, że ta sprawa będzie miała drastyczny finał. Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co napisała Ewa Minge. 

 

Zobacz: Wojna Minge i Zamachowskiej. Ostre wpisy w sieci! Poszło o mężów!

2/5
Ewa Minge
Instagram

Monikę Zamachowską ubodły słowa Ewy Minge i w odwecie opublikowała jej prywatne zdjęcie. Projektantka mody szybko zareagowała. 

 

Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących "nowych żon " nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ....w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła - napisała Ewa Minge.

 

Zobacz: Ewa Minge o Ani Lewanowskiej: "Bez zadęcia, zero gwiazdorstwa"! Czym tak ją zachwyciła? 

3/5
Ewa Minge
Instagram

Ewa Minge podkreśliła również, że nie chodziło jej o rację, a dobro dzieci. 

 

Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . (…) Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?!

 

Zobacz: Ewa Minge już od kilku tygodni jest szczęśliwą mężatką. Kim jest jej mąż? Projektantka uchyliła rąbka tajemnicy! 

4/5
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Instagram

Ewa Minge wyjaśniła również, kim jest osoba ze zdjęcia opublikowanego przez Zamachowską. Okazało się, że mężczyzna był podopiecznym jej fundacji, a 3 godziny przed zrobieniem fotografii wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki, którą poprzedziło 5 lat ciężkich dializ. 

 

 

Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .

 

 

To nie koniec!

 

 

Zobacz:  Ewa Minge zdradziła na co przeznaczy pieniądze zebrane na ślubie!

5/5
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Instagram

Ewa Minge podsumowała Monikę Zamachowską w kilku słowach.

 

Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę

 

Fani Ewy Minge popierają ją w komentarzach, natomiast na profilu Moniki Zamachowskiej wrze. Internauci życzą jej by została zwolniona z TVP!

 

Oj wielki wstyd Pani Moniko ..wspolczuje Panu Zbyszkowi ,ze ma taka zone...

 

Jak tacy ludzie moga pracowac na takich stanowiskach!!! Wstyd, cyrk i obluda...

 

Za chwilę straci Pani prace i wtedy będą jaja😁

 

Mam nadzieję, że Panią zwolnią z TVP, bo jest Pani żenująca.

 

Zgadzacie się z Minge i internautami?

 

Zobacz: Ewa Minge pierwszy raz pokazała męża. Kim jest? Nie jest to milioner Zuri Mesica! ZDJĘCIE

Więcej na temat Monika Zamachowska Ewa Minge