Ewa Minge, Monika Zamachowska Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Ewa Minge, Monika Zamachowska
Instagram
Na Instagramie zrobiło się gorąco!
1/5
Ewa Minge, Monika Zamachowska
Instagram

Ostatnio Monika Zamachowska jest niezwykle aktywna w sieci, gdzie atakuje zarówno byłą żonę swojego męża Zbigniewa Zamachowskiego, jak i jego dzieci. Nie jest tajemnicą, że od początku związku dziennikarki i aktora dochodziło do spięć z jego rodziną. To nie zmieniło się od lat i przybrało takie rozmiary, że zwróciło nawet uwagę Ewy Minge, która w ostrych słowach oceniła zachowanie Moniki Zamachowskiej.

 

Kobiety mają pewną przypadłość . Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe jak cholera ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs ,cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia . Jak się to skończy kiedyś ? Dla niej ,głównie dla niej katastroficznie - pisze Ewa Minge, a my zachowaliśmy oryginalną pisownię.

 

 

Dalej było jeszcze ostrzej! Przeczytajcie więcej kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Monika Zamachowska przeprasza córkę Zamachowskiego! Zarzuciła jej, że nie ma chłopaka! "Ten eskalujący konflikt między nami jest..."

2/5
Ewa Minge
Instagram

Ewa Minge na swoim profilu na Instagramie opublikowała długi wpis, w którym co prawda nie wymienia nazwiska Moniki Zamachowskiej, jednak nie sposób nie zrozumieć, że pije właśnie do niej i nie przebiera w słowach!

 

Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta - ukradłaś,wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił ,to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona ,ze jest szczęśliwa . Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz ,ze robisz to dla ich dobra ,bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim ,ze tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w ktorym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia ! Rodzine.... 

 

Zobacz: Ewa Minge o Ani Lewanowskiej: "Bez zadęcia, zero gwiazdorstwa"! Czym tak ją zachwyciła?

3/5
Ewa Minge
Instagram

Projektanta zwróciła uwagę, że w takich przypadkach mężczyzna zawsze przejrzy na oczy i zatęskni za dziećmi, które jednak rozumiejąc sytuację, mogą go odrzucić. 

 

Przebudzony ojciec zderzy się wiec ze ścianą, za co obwini i słusznie ,aktualna partnerkę ,która był jeszcze do niedawna tak ślepo zauroczony  (…) Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swoj bój publicznie . Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje ,to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca - napisała Ewa Minge. 

 

 

Ewa Minge dodała również, że takie kobiety powinny mieć nakaz sądowy do niewypowiadania się na takie tematy.

 

Zobacz: Córka Moniki Zamachowskiej zostanie piosenkarką?! "Na szczęście ma doskonałą nauczycielkę"! Kto to? To wielka polska gwiazda! 

4/5
Ewa Minge
Instagram

Monika Zamachowska już zareagowała na wpis Ewy Minge! Dziennikarka opublikowała fotografię Ewy Minge z byłym mężem i napisała:

 

Ludzie listy piszą... Takie ładne zdjęcie pani Evy z mężem dostałam, to publikuję, oczywiście za zgodą autora. To chyba jeszcze z narzeczeńskich czasów? A jaka obfita korespondencja z Zielonej Góry przyszła z tym zdjęciem! Cieszę się, że są wśród nas autorytety moralne. Wprawdzie mawiano: nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, ale jeśli ktoś naprawdę jest wzorem cnót, to zawsze warto wysłuchać.

 

To nie spodobało się internautom. Krytykują dziennikarkę za zachowanie.

 

z tym ,że Ewa Minge nie bierze udziału w publicznych jatkach w przeciwieństwie do pani.Wklejenie tego zdjęcia,to typowy argument w sporach, polegający na odwróceniu kota ogonem.

 

Bardzo fajna para 💖 ojjj prawda zabolała???? Kolejny słaby ruch 😒😔

 

Niepotrzebne to było.

 

Dawno się tak nie uśmiałam....przekraczane sa kolejne stopnie żenady i upodlenia...i nie mam na myśli Pani Minge 😊😊😊Może trzeba wreszcie mniej pisać i gadać a zająć się prawdziwym życiem?

 

 

Zobacz: Ewa Minge pierwszy raz pokazała męża. Kim jest? Nie jest to milioner Zuri Mesica! ZDJĘCIE

5/5
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Instagram

A wy co sądzicie o komentarzu Ewy Minge i odpowiedzi Moniki Zamachowskiej? Kogo popieracie?

 

Zobacz: Monika Zamachowska pierwszy raz o chorobie syna! "Mam wyrzuty sumienia z powodu twojej inności"

Więcej na temat Monika Zamachowska Ewa Minge