Ewa Minge pokazała zdjęcie z mężem Mąż Ewy Minge Ewa Minge Ewa Minge Ewa Minge
Ewa Minge pokazała zdjęcie z mężem
1/5
Ewa Minge pokazała zdjęcie z mężem

Ewa Minge opowiedziała o swoim mężu! Zaledwie kilka tygodni temu, 19 sierpnia 2017 roku, projektantka poślubiła swojego partnera. O radosnej uroczystości poinformowała wówczas sama Ewa Minge, która na swoim profilu na Facebooku zamieściła wzruszający wpis i zdjęcie z uroczystości. Jak już wiemy, modowa ekspertka, na ten wyjątkowy dzień miała przygotowane aż trzy suknie ślubne- w tym jedną czarną! Niestety, do tej pory świeżo upieczona mężatka nie chciała zdradzić, kim jest jej wybranek, któremu powiedziała TAK. Wiadomo jedynie, że mąż Ewy Minge jest spoza branży i chce pozostać anonimowy. Teraz jednak sama projektantka uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej jej ukochanego.

Co powiedziała o swoim mężu? Jak się poznali? Tego dowiecie się z naszej galerii. Zapraszamy na następną stronę. 

Zobacz także: Ewa Minge już po ślubie! Projektantka pokazała prywatne zdjęcia z uroczystości! Poznajcie szczegóły

2/5
Mąż Ewy Minge
Instagram

Ewa Minge w rozmowie z portalem Plejada.pl zdradziła, jak poznała swojego męża i jaki jest jej ukochany. 

Nie znaliśmy się, a on chciał pomóc mojej fundacji i postanowił przekazywać część zysków ze sprzedaży swoich produktów na jej działalność. Spotkaliśmy się więc, szalenie się polubiliśmy, zamieszkaliśmy razem i okazało się, że jest nam razem fajnie. Szczerze przyznam, że nigdy z żadnym mężczyzną nie było mi tak dobrze. Jest on nie tylko moim mężem, ale też przyjacielem- przyznała Ewa Minge. 

Co jeszcze powiedziała o swoim mężu? Dlaczego nazywa go pogromcą smoków? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

3/5
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Zawsze powtarzałam, że muszę poznać kogoś silniejszego ode mnie. W końcu spotkałam takiego faceta. Jestem smokiem, którego trzeba okiełznać i oswoić. Nie jestem łatwa. Śmieję się, że mój mąż to pogromca smoków. Jednak jego siła nie polega na tym, że głośniej ode mnie krzyczy czy wprowadza dyktaturę do domu. (...) Według mnie silniejszy facet to taki, którzy potrafi umyć podłogę, zrobić śniadanie, zadbać o dorosłe dzieci i który myśli o rodzinie przestrzennie. Taki właśnie jest mój mąż. Bardzo szybko zamieszkaliśmy razem i to było najlepszy sprawdzian dla naszego związku. Wydawało mi się, że po tylu latach niezależności, nie będę w stanie z nikim dzielić życia na co dzień, a z nim od początku było mi fajnie- zapewnia projektantka. 

4/5
Ewa Minge
Instagram/Ewa Minge

Kto wie, być może w przyszłości para zdecyduje się pokazać razem na oficjalnej imprezie. Wtedy będziemy mogli zobaczyć, jak wygląda mąż Ewy Minge. 

5/5
Ewa Minge
ONS.pl
Więcej na temat Ewa Minge