Ewa Minge o Robercie Lewandowskim
Instagram

Ewa Minge zabrała głos w sprawie afery z Lewandowskim i Bosacką: "Ona wie, co je, ale czy wie, co mówi?!"

Ewa Minge o Robercie Lewandowskim
Instagram

Nie milkną echa afery po tym, jak Kasia Bosacka, gwiazda TVN Style, ostro skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie napojów gazowanych. Dziennikarce nie podoba się to, że piłkarz reklamuje coś, co powszechnie uchodzi za niezdrowe:

Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - napisała Bosacka na swoim Facebooku.

Więcej: Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Jest efekt "wow"! Robert będzie pod wrażeniem! Spora zmiana?

 

Zobacz też: Czym bawi się mała Klara Lewandowska? Nie będziecie zdziwieni... Zdjęcie Ani to hit!

 

Sprawdź koniecznie: Anna Lewandowska ma zachcianki. Nie uwierzycie, co ugotowała sobie w czasie upału!

 

Teraz głos w sprawie zabrała... Ewa Minge!

Ewa Minge, jurorka "#Supermodelka Plus Size" (od września w Polsacie), staje w obronie Roberta Lewandowskiego! Szanuje Bosacką za jej wiedzę o zdrowym odżywaniu, ale w swoim najnowszym poście zastanawia się, czy Kasia wie co, mówi...

Pani Bosacka prowadzi dobry program ,o tym czy wiemy co jemy . Powtarzam ....w mojej skromnej ocenie DOBRY program . Ale czy pani Bosacka wiedząc co je .....wie co mowi ??? Krytykuje Roberta Lewandowskiego za reklamę Coca -Coli tłumacząc to faktem zawartości potężnej ilości cukru w wymienionym napoju ......??? Gdyby nie Pani Bosacka nie obejrzałabym reklamy wiec pośrednio ,niechcący ....?.....pomogła koncernowi w powiększeniu odbiorców ich przekazu . Wpierw czytam tytuł reklamy a potem oglądam ,bo z tytułu wynika "zero cukru ...." Myślę więc logicznie ,ze Coca-Cola wykupiła reklamę pod biczem Lewandowskiego z innym produktem i miłym chłopcem w roli głównej ,zeby przykryć cukrową aferę .Ale nie ! To jest ta reklama i dotyczy coli zero ....produktu bez cukru . ZERO CUKRU

Projektantka cieszy się, że w reklamie wystąpił Polak!

 Osobiscie uważam ,ze pewne reklamy w tym Coca-Coli to świadectwo wielkości człowieka i jego miedzynarodowego zasięgu .Biorą bowiem najlepszych a nasz Robert jest najlepszy . Fajnie ,ze polski piłkarz bierze udział w światowej reklamie a nie np. Ronaldo . Cieszmy się sukcesem naszych rodaków . Zgadzam sie co do wątku ,ze trzeba brać odpowiedzialność za to pod czym sie podpisujemy tyle ,ze w tym przypadku argumenty pani Bosackiej są nie na temat . Nie wiem moze i w tej "zero" jest jakaś pułapka żywieniowa ale to prosze jak w parówkach wymienić czego ile i co robi człowiekowi złego . 

Zobacz: Modelki XL czy "wychudzone sylwetki"? Eva Minge zabrała głos: "Nie mam nic przeciwko szczupłym szczypiorkom, ale..."

 

Sugeruje również, że Robert Lewandowski zarobił na tej reklamie o wiele więcej, niż milion złotych, jak się spekuluje. Nie dziwi jej to, że piłkarz korzysta ze swoich 5 minut:

Jestem przekonana ,ze Robertowi nie chodzi o kolejny milion (mysle ze kosztowało to koncern duzo więcej 😳 ) a oczywiste zasady "pięciu minut" i pozycjonowania własnej marki . Robert Lewandowski ,to potezna marka i ta reklama tylko to potwierdza . Zaraz sie zacznie ,ze biorę w obronę już całą rodzinę Lewandowskich ale to czysty przypadek i czysty rozsądek . Lewandowscy bronią sie sami a my im tylko nie przeszkadzajmy .

Zgadzacie się z Ewą Minge? A może jesteście po stronie Kasi Bosackiej?

 

Zobacz: Napoje energetyczne: czy są zdrowe?

 

Ewa Minge o Robercie Lewandowskim
Instagram

 

Kasia Bosacka skrytykowała Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski bez koszulki
ONS/Instagram

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33