Ewa Farna prosi fanów o pomoc
ONS

Jaką piosenkę Ewa Farna zaśpiewa z Edytą Górniak? Fani mają swój typ...

Ewa Farna prosi fanów o pomoc
ONS

Już za kilka dni Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną. O tym, że panie wystąpią razem na scenie poinformowała ostatnio sama Edyta Górniak. Ewa Farna wystąpi gościnnie podczas jednego z koncertów Edyty w ramach trasy "LoVe 2 LoVe". Okazuje się jednak, że gwiazdy wciąż nie wiedzą co zaśpiewają. Ewa Farna na swoim profilu na Facebooku przyznała, że  zastanawia się, jaki wybrać utwór. O pomoc poprosiła więc swoich fanów.

- Już 8.10. wystąpię we Wrocławiu w ramach koncertu Edyty Górniak! koncertowa trasa Love2Love. Macie jakiś pomysł, w jakim utworze razem fajnie byśmy brzmiały?

Reakcja fanów była błyskawiczna. W większości komentarzy pojawił się tutuł piosenki "To nie ja" Edyty Górniak. Jakie jeszcze utwory zaproponowali jej fani?

- "To nie ja"? Czuję, że ten duet to będzie czaad!
- To nie ja, chociaż w każdym ją zmieciesz
- "To nie ja" i będzie cudownie!
- Hymn narodowy może by zabrzmiał w końcu lepiej ;)
- "Nie proszę o więcej" idealny utwór dla Was

Ciekawe więc, czy Ewa Farna posłucha swoich fanów i razem z Edytą Górniak zaśpiewa jej największy hit. Jedno jest pewne- na scenie będzie bardzo gorąco!

Zobacz również: Ewa Farna pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Fani: Nic się nie zmieniłaś!

Ewa Farna

Edyta Górniak

 

 

Juz 8.10. wystapie w Wroclawiu w ramach koncertu Edyty Gorniak!Koncertowa trasa Love2Love. Macie jakis pomysl, w jakim utworze razem fajnie bysmy brzmialy?;-)

Posted by Ewa Farna on 2 października 2015

Więcej na temat Edyta Górniak Ewa Farna
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08