Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ewa Farna prosi fanów o pomoc
ONS
Newsy

Jaką piosenkę Ewa Farna zaśpiewa z Edytą Górniak? Fani mają swój typ...

Już za kilka dni Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną. O tym, że panie wystąpią razem na scenie poinformowała ostatnio sama Edyta Górniak. Ewa Farna wystąpi gościnnie podczas jednego z koncertów Edyty w ramach trasy "LoVe 2 LoVe". Okazuje się jednak, że gwiazdy wciąż nie wiedzą co zaśpiewają. Ewa Farna na swoim profilu na Facebooku przyznała, że  zastanawia się, jaki wybrać utwór. O pomoc poprosiła więc swoich fanów.

- Już 8.10. wystąpię we Wrocławiu w ramach koncertu Edyty Górniak! koncertowa trasa Love2Love. Macie jakiś pomysł, w jakim utworze razem fajnie byśmy brzmiały?

Reakcja fanów była błyskawiczna. W większości komentarzy pojawił się tutuł piosenki "To nie ja" Edyty Górniak. Jakie jeszcze utwory zaproponowali jej fani?

- "To nie ja"? Czuję, że ten duet to będzie czaad!
- To nie ja, chociaż w każdym ją zmieciesz
- "To nie ja" i będzie cudownie!
- Hymn narodowy może by zabrzmiał w końcu lepiej ;)
- "Nie proszę o więcej" idealny utwór dla Was

Ciekawe więc, czy Ewa Farna posłucha swoich fanów i razem z Edytą Górniak zaśpiewa jej największy hit. Jedno jest pewne- na scenie będzie bardzo gorąco!

Zobacz również: Ewa Farna pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Fani: Nic się nie zmieniłaś!

Ewa Farna

Edyta Górniak

 

 

Juz 8.10. wystapie w Wroclawiu w ramach koncertu Edyty Gorniak!Koncertowa trasa Love2Love. Macie jakis pomysl, w jakim utworze razem fajnie bysmy brzmialy?;-)

Posted by Ewa Farna on 2 października 2015
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna na zakupach w centrum handlowym
Newsy
Ewa Farna na zakupach. Kupowała kosmetyki i bieliznę, a przy kasie... wyjęła gruby plik gotówki!
Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!

Edyta Górniak i Ewa Farna - to duet, na który wszyscy czekają od kilku tygodni. Edyta Górniak obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat na scenie. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę - trasę koncertową “Love 2 Love”. Podczas występów na scenie towarzyszą jej inni artyści m.in. Glaca czy Monika Kuszyńska . Na najbliższych koncertach Edyta zaśpiewa z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz. Ewa Farna zapytała nawet swoich fanów, jaki utwór ma wykonać z Edytą. Wszyscy byli zgodni:  powinny razem zaśpiewać “To nie ja”! Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz Udało nam się dowiedzieć, jaki hit ostatecznie wykonają panie. Trzeba przyznać, że początek tytułu zgadza się z tym, co marzyło się fanom:) Edyta Górniak zaśpiewa razem z Ewą Farną “To nie tak, jak myślisz”, czyli przebój, który Górniak  nagrała do filmu “To nie tak jak myślisz, kotku”. Z kolei z Edytą Bartosiewicz Edyta Górniak zaśpiewa  swój wielki hit “Nie proszę o więcej”, którego autorką jest... Bartosiewicz. Koncert z udziałem Edyty Bartosiewicz odbędzie się 9 października w Poznaniu, a duet z Ewą Farną będą mogli zobaczyć wielbiciele Edyty Górniak 8 października we Wrocławiu. Edyta i Ewa? To będzie naprawdę duet marzeń! W ostatni weekend Edyta zaśpiewa w jednym z wrocławskich klubów. Mamy zdjęcia z jej występu:      

ONS
Newsy
Znamy kolejnego gościa trasy koncertowej Edyty Górniak. Kochamy ten duet!
Kto to będzie?

  Edyta Górniak rusza w trasę Love 2 Love   Zbliża się trasa koncertowa Edyty Górniak “Love 2 Love”. Pierwszy koncert odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. To pierwsza trasa koncertowa artystki od lat, dlatego gwiazda szykuje dla swoich fanów wiele atrakcji. Jak już wcześniej informowaliśmy, jednym z gości gwiazdy będzie Glaca z zespołu Sweet Noise , z którym Edyta Górniak przed laty nagrała piosenkę “Nie było”. Edyta zaproponowała też duet Ewie Farnej , z którą najprawdopodobniej zaśpiewa swój eurowizyjny hit "To nie ja". Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak na swój pierwszy koncert w Kielcach zaprosiła Mietka Szcześniaka, z którym nagrała kiedyś piosenkę “Dumka na dwa serca”. Para znów spotka się razem na scenie i prawdopodobnie znów zaśpiewają razem hit, który otrzymał nawet Złotą Kaczkę w kategorii “Najlepsza piosenka ostatniego 50-lecia”. Kupiliście już bilety na koncerty Edyty Górniak? Radzimy się pospieszyć, bo cieszą się dużym zainteresowaniem!   Edyta Górniak i Mietek Szcześniak:                    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner