Jury w 4. odcinku "Dance, dance, dance"
East News

Zmiany w jury "Dance, dance, dance"! Jeden z jurorów rezygnuje z udziału w show! Kto go zastąpi? Mamy pierwsze typy!

Jury w 4. odcinku "Dance, dance, dance"
East News

Ewa Chodakowska nie pojawi się w drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Taneczny program z udziałem gwiazd był jednym z największych hitów wiosennej ramówki TVP. W pierwszej edycji show wystąpili m.in. Patricia Kazadi z siostrą Victorią, Paulina Krupińska z Klaudią Halejcio, Marcelina Zawadzka z Rafałem Maślakiem i Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. Uczestników oceniało jury w składzie: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Niestety, teraz okazuje się, że w kolejnej odsłonie "Dance, dance, dance" zabraknie jednej z jurorek! Dlaczego Ewa Chodakowska zrezygnowała z udziału w hicie TVP?

Ewa Chodakowska nie pojawi się w drugiej edycji show

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że drugiej edycji "Dance, dance, dance" z pewnością nie poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda w niezbyt przyjemnej atmosferze zakończyła współpracę z TVP i nie pojawi się w kolejnej odsłonie tanecznego show. Teraz okazuje się, że w "Dance, dance, dance" zabraknie również Ewy Chodakowskiej! Trenerka w rozmowie z reporterem portalu plejada.pl zdradziła dlaczego nie będzie oceniać uczestników drugiej edycji show.

W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę je potraktować priorytetowo. To była wspaniała przygoda, ja się świetnie bawiłam- zdradziła Ewa Chodakowska. 

Ewa Chodakowska przyznała, że producenci show proponowali jej udział w drugiej edycji "Dance, dance, dance", ale musiała im odmówić. Czy trenerka wie już, kto zastąpi ją w programie?

Nie mam bladego pojęcia, ale już trzymam kciuki- powiedziała w rozmowie z portalem.

Kto więc będzie oceniać uczestników drugiej edycji programu? A może w jury zobaczymy Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela, którzy świetnie sprawdzają się w roli jurorów w programie "Czar par"?  Ostatnio udało nam się dowiedzieć, że producenci chcą nakłonić Kasię i Marcina do udziału w show. Kto wie, być może para mogłaby oceniać zmagania gwiazd w "Dance, dance, dance"? Chcielibyście zobaczyć ich w programie?

Zobacz także: Tańce na stole, tort w kształcie torebki... Zobaczcie, jak wyglądały szalone urodziny Kasi Cichopek!

Ewa Chodakowska nie pojawi się w drugiej edycji "Dance, dance, dance".

Ewa Chodakowska w DDD
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Kto zastąpi jurorkę?

Ewa Chodakowska
Eastnews

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44