Katarzyna Cichopek z kwiatami, Marcin Hakiel.jpg Katarzyna Cichopek z tortem Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek tańczy na stole, Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek selfie
Katarzyna Cichopek na rękach męża Marcin Hakiel
Instagram

Wczoraj Katarzyna Cichopek skończyła 37 lat! Gwiazda ma świetny czas w życiu, zarówno zawodowym, jak i i prywatnym. Gra w sztuce teatralnej "Przygoda z ogrodnikiem", zasiada w jury "Czar par" oraz nadal możemy oglądać ją w "M jak miłość", gdzie serialowa Kinga jest ulubioną mamą wszystkich widzów. Co ciekawe, być może zobaczymy ją w wraz z mężem, Marcinem, w nadchodzącej edycji programu "Dance, dance, dance". 

Dlatego trudno się dziwić, że impreza urodzinowa gwiazdy była naprawdę huczna!

Zobacz także: TYLKO U NAS: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel gwiazdami "Dance, Dance, Dance"?!

1/4
Katarzyna Cichopek z kwiatami, Marcin Hakiel.jpg
Instagram

Kasia swoje urodziny spędziła głównie w pracy! Czekała na nią miła niespodzianka na planie programu "Czar par". Kwiaty od męża, głośne sto lat, życzenia od uczestników i ekipy. Okazało się, że tego dnia na planie programu urodziny, poza Kasią, świętowali również jeden z muzyków oraz uczestniczka! 

2/4
Katarzyna Cichopek z tortem Marcin Hakiel
Instagram

Co ze świętowaniem? Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pochwaliła się, że Marcin Hakiel wraz z bratową i bratem wyprawili jej imprezę niespodziankę na dwa dni przed urodzinami Był tort w kształcie torebki, tańce na stole... 

3/4
Katarzyna Cichopek tańczy na stole, Marcin Hakiel
Instagram

Jak widać na zdjęciach, działo się! Goście Kasi mieli szampańskie humory, nie brakowało uśmiechu! Aktorce życzymy, aby zawsze było tak radośnie jak na zdjęciach!

 

4/4
Katarzyna Cichopek selfie
Instagram

A urodzinowy makijaż Kasi skradł nasze serca! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek