Eurowizja Junior 2021: Sara James
ANDRES PUTTING/EBU
Newsy

Eurowizja Junior 2021: Znamy zwycięzcę konkursu! Polska o krok od wygranej!

Za nami Eurowizja Junior 2021! Kto wygrał i na którym miejscu uplasowała się nasza reprezentantka, Sara James? Już wszystko jasne. Przegraliśmy o włos!

Eurowizja Junior 2021 właśnie przeszła do historii. W tym roku w konkursie rywalizowało 19 reprezentantów europejskich krajów, a wśród nich nie zabrakło oczywiście naszej wspaniale śpiewającej Sary James! Kto zatem decyzją jurorów i fanów wygrał tegoroczny konkurs i na którym miejscu uplasowała się Polska? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Tak wyglądały zwycięskie występy Roksany Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior! Czy Sara Egwu James powtórzy ich sukces?

Eurowizja 2022: Daria o zwycięstwie Ukrainy. Komentuje też występ Krystiana Ochmana!

Eurowizja Junior 2021 za nami! Sara James zaprezentowała się wspaniale!

To był niezwykle emocjonujący Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci! Od kilku miesięcy młodzi wokaliści przygotowywali się do wielkiego finału, który odbył się we Francji. Naszą reprezentantką była Sara James, która swoim występem rozgrzała eurowizyjną scenę do czerwoności! Sara zaśpiewała wspaniale i dała genialne show, za które otrzymała gromkie brawa. Poniżej możecie przekonać się sami, jak wypadła nasza reprezentantka. Zobaczcie nagranie z występu Sary James!

Zobacz także: Eurowizja Junior 2021: Sara James zachwyciła zagranicznych fanów! Zobaczcie drugą próbę młodej artystki

Oczywiście najbardziej emocjonującym momentem każdej Eurowizji jest chwila ogłoszenia wyników głosowania. Po wysłuchaniu wszystkich eurowizyjnych występów i przerwie na głosowanie widzów, nadszedł czas, aby przekazać najważniejsze informacje tego wieczoru - kto wygrał Eurowizję Junior 2021. Na początku prowadzący show poinformowali, jak rozłożyły się głosy jurorskie. Po tym etapie głosowania pierwsza trójka prezentowała się następująco: 

1. Francja ze 120 punktami 

2. Polska ze 116 punktami

3. Armenia z 115 punktami 

Sara Egwu James na Eurowizji
Mat. prasowe

Eurowizja Junior 2021. Szczegółowe wyniki głosowania. Ile punktów otrzymała Polska?

Nasza reprezentantka na Eurowizji Junior 2021, czyli Sara James, naprawdę została bardzo doceniona przez jury. Otrzymaliśmy nawet dwie najwyższe noty, czyli 12 punktów od jurorów z Niemiec i Irlandii! A jak prezentowały się pozostałe głosy od jurorów dla Sary James? Oto szczegółowe wyniki: 

Niemcy - 12

Gruzja - 4

Malta - 10

Włochy - 8

Bułgaria- 6

Rosja - 1

Irlandia - 12

Armenia -1

Kazachstan -5

Albania - 4

Ukraina - 10

Francja - 2

Azerbejdżan - 3

Holandia - 10

Hiszpania - 8

Serbia - 7

Macedonia - 5

Portugalia - 8

Sara Egwu James śpiewa na Eurowizji Junior 2021
Mat. prasowe

Eurowizja Junior 2021. Kto wygrał?

Po tym jak zostały przekazane informacje dotyczące punktacji od jurorów, emocje sięgnęły zenitu! W czołówce stawki było naprawdę ciasno i o wygranej zadecydowały pojedyncze punkty. Oczywiście wszyscy z niecierpliwością czekali na głosy od widzów dla Armenii, Polski i Francji, czyli krajów, które po głosowaniu jurorów miały największe szanse na wygraną. Jak się okazało, Armenia otrzymała 109 punktów w głosowaniu online, Polska 102, a Francja 67. Tym samym to właśnie Armenia wygrała Eurowizję Junior 2021 wyprzedzając Polskę o zaledwie kilka punktów! 

Oczywiście serdecznie gratulujemy Malenie wygranej w Eurowizji Junior 2021, ale jednocześnie jesteśmy bardzo dumni z występu Sary i jej drugiego miejsca!

Eurowizja Junior 2021: Reprezentantka Armenii
ANDRES PUTTING/EBU

Sara Egwu James
Mat. prasowe
Newsy
Eurowizja Junior 2021: Polscy fani rozczarowani wynikami! "Sara powinna wygrać"
Niedługo po ogłoszeniu wyników Eurowizji Junior 2021, w sieci wybuchła prawdziwa burza! Wielu fanów wprost pisze, że to Sara James najbardziej zasługiwała na wygraną. Przy okazji oberwało się też polskiemu jury! Dlaczego?

Za nami 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci, który odbył się we Francji i już wiadomo, że Polska otarła się o zwycięstwo! Sara James zajęła drugie miejsce, a zwyciężczynią konkursu została reprezentantka Armenii, która wyprzedziła naszą wokalistkę o zaledwie 6 punktów. Część fanów Eurowizji nie ukrywa, że jest z tego powodu niezadowolona, bo ich zdaniem Sara zdecydowanie lepiej wypadła na scenie, przez co bardziej zasługiwała na zwycięstwo. Dodatkowo, niektórzy mają też co nieco do zarzucenia polskiemu jury, które przyznało 12 punktów właśnie zwyciężczyni Eurowizji. Zobaczcie, co piszą fani! Zobacz także:  Eurowizja Junior 2021: Sara James zachwyciła zagranicznych fanów! Zobaczcie drugą próbę młodej artystki Eurowizja Junior 2021: Polscy fani niezadowoleni z wygranej reprezentantki Armenii To był niezwykle emocjonujący finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci. Naszą tegoroczną reprezentantką była Sara James, która zaprezentowała utwór "Somebody". 13-letnia wokalistka zaśpiewała przepięknie i dała niesamowite show , które rozgrzało publiczność do czerwoności! Już od wielu tygodni mówiło się, że Sara jest jedną z faworytek konkursu, ale pochlebne opinie zbierała również reprezentantka Armenii, Malena i jej utwór "Qami Qami". Jak się okazało, to właśnie reprezentantka Armenii wygrała Eurowizję Junior 2021 i wyprzedziła Sarę James o zaledwie 6 punktów!  Zobacz także:  Tak wyglądały zwycięskie występy Roksany Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior! Czy Sara Egwu James powtórzy ich sukces? Na reakcję polskich fanów oczywiście nie trzeba było długo czekać. Choć oczywiście wszyscy są dumni z Sary James, bo przecież drugie miejsce na Eurowizji Junior to również...

Sara James i Maléna na Eurowizji Junior 2021
Mat. prasowe junioreurovision.tv
TV-Show
Eurowizja Junior 2021: Matka Malény nastawiała widzów przeciwko Sarze James!
Fani Eurowizji Junior są wściekli na matkę Malény z Armenii, która namawiała widzów do oszustwa! "Zastanawiam się, ile głosów było niesprawiedliwych"

Za nami finał Eurowizji Junior 2021. Sara James zajęła wysokie drugie miejsce, przegrywając z Maléną z Armenii zaledwie 6 punktami. Tym razem Polska była o włos od kolejnego (trzeciego w historii) zwycięstwa. Widzowie jednak są oburzeni ostatecznym werdyktem, a oliwy do ognia dolało tylko skandaliczne zachowanie matki zwyciężczyni, która tuż przed finałem namawiała widzów do oszustwa oraz sugerowała, aby nie głosować na kraje, które są faworytami do wygranej, w tym również na Polskę.  Eurowizja Junior 2021: Matka Malény z Armenii w ogniu krytyki  W tym roku finał Eurowizji Junior 2021 był na naprawdę wysokim poziomie. Polskę reprezentowała zdolna Sara James. Jej wykonanie piosenki "Somebody" zachwycało widzów i jurorów już podczas prób przed oficjalną galą. Podobnie było podczas samego wielkiego konkursu Eurowizji Junior w Paryżu. Sara James ostatecznie od widzów i jurorów zebrała aż 218 punktów, co dało jej drugie miejsce w tabeli. Wielką zwyciężczynią okazała się być Maléna z Armenii z piosenką "Qami Qami".  Zwycięstwo Malény z Armenii odbyło się jednak w cieniu skandalu. Fani Eurowizji nie kryli swojego oburzenia po tym, jak zorientowali się, że matka uczestniczki namawia internautów do oszustwa w głosowaniu i sugeruje, by specjalnie nie głosować na faworytów, aby zwiększyć szanse na zwycięstwo córki, która również była typowana do wygranej w konkursie:  Dziś rusza pierwszy etap głosowania na Eurowizji Junior, tutaj wskazówki, jak zrobić to wiele razy z tego samego urządzenia. Pierwszy głos oddajcie na Armenię, a następnie wybierzcie dwa następne kraje - niemile widziane jest głosowanie na Polskę, Francję oraz Rosję , bo to głowni faworyci. Powodzenia" - napisała w...

Sara Egwu James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021
Mat. prasowe
Newsy
Eurowizja Junior 2021: Sara James komentuje wyniki! Fani: "Dla nas wygrałaś"
Sara James zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021. Do wygranej zabrakło tylko kilku punktów! Jak tę sytuację skomentowała młoda artystka?

Eurowizja Junior 2021 dostarczyła nam wielu emocji, a wszystko za sprawą Sary James, która wspaniale zaprezentowała się we Francji. Po zsumowaniu głosów od jurorów oraz fanów konkursu okazało się jednak, że to reprezentantka Armenii, Malena, została zwyciężczynią 19. edycji Eurowizji dla dzieci. Naszej reprezentantce zabrakło tylko kilku punktów, aby sięgnąć po główne trofeum! Jak do całej sytuacji odnosi się sama artystka? Posłuchajcie, co powiedziała niedługo po ogłoszeniu wyników! Zobacz także:  Eurowizja Junior 2021: Sara James zachwyciła zagranicznych fanów! Zobaczcie drugą próbę młodej artystki Sara James komentuje wyniki Eurowizji Junior 2021 Sara James dała niesamowite show podczas Eurowizji Junior 2021 . Jej utwór "Somebody" rozgrzał eurowizyjną scenę, a po występie, nasza reprezentantka otrzymała olbrzymie brawa od publiczności. Wielki talent i wspaniały wykon Sary docenili jurorzy i widzowie, jednak mimo wszystko zabrakło nam kilku punktów do zwycięstwa. Tym razem to reprezentantka Armenii z utworem "Qami Qami" wygrała Eurowizję Junior . Wynik nie spodobał się Polskim fanom, którzy piszą wprost, że to Sara James powinna sięgnąć po eurowizyjne trofeum , bo ich zdaniem zaśpiewała lepiej. Zobacz także:  Tak wyglądały zwycięskie występy Roksany Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior! Czy Sara Egwu James powtórzy ich sukces? Niedługo po ogłoszeniu wyników konkursu, Sara James postanowiła odezwać się do swoich fanów. Nasza reprezentantka jest bardzo zadowolona ze swojego występu i osiągniętego wyniku! - Kochani, dziękuje pięknie za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście! 🙏🏻 Ostatecznie zajęłam 2 miejsce i jest to dla mnie OGROMNY SUKCES! ❣️ Dziękuje całemu mojemu teamowi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik