Za nami 18. finał Eurowizji Junior. Podczas wydarzenia w Warszawie triumfowała 11-letnia wokalistka z Francji. Valentina wygrała konkurs otrzymując rekordową liczbę głosów od widzów, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Jej wygrana jednak nie odbyła się bez kontrowersji. Internauci zarzucili reprezentantce Francji playback, co jest złamaniem regulaminu konkursu.

Reklama

Nastolatka postanowiła odnieść się do skierowanych w jej stronę zarzutów. Zobaczcie, co napisała.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020. Zwyciężczyni z Francji, Valentina śpiewała z playbacku? Pod nagraniem rozpętała się burza

Czy Valentina z Francji śpiewała z playbacku na Eurowizji Junior 2020?

Francja triumfuje po zakończeniu konkursu Eurowizji Junior 2020! Wykonanie utworu "J'imagine" poprowadziło 11-letnią Valentinę do zwycięstwa! W tym roku na eurowizyjnej scenie bezkonkurencyjna okazała się dziecięca radość i beztroska. Części dociekliwych fanów konkursu trudno było uwierzyć w bezbłędne wykonanie utworu przez Valentinę, do tego stopnia, że zarzucono młodej wokalistce występ z playbacku:

- Nagroda za najlepszy playback idzie do Francji.
- Wow, gratuluję playbacku! - komentowali na profilu konkursu na Instagramie.

Inni prezentowali z kolei dowody, które miały świadczyć ku temu, że Francuzka nie śpiewała z taśmy. Internauci wskazywali na momenty, w których brała oddech lub fakty, że nagrane swoim głosem chórki nie są playbackiem. Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć sama Valentina:

Zobacz także

Muszę powiedzieć, że cieszę się, że niektórzy z was myślą, że to playback, bo to oznacza, że nie było słychać stresu w moim głosie - napisała na Twitterze.

Co sądzicie o występie laureatki podczas Eurowizji Junior?

Tegoroczna reprezentantka Polski Alicja Tracz zajęła 9. miejsce w konkursie Eurowizji z piosenkę "I'll be standing".

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020. Kto wygrał? Które miejsce zajęła Polska i Ala Tracz?

To właśnie po tym wykonaniu na Eurowizji Junior 2020, widzowie zarzucili reprezentantce Francji playback.

Czy Francja słusznie zwyciężyła w Eurowizji Junior 2020?

YouTube
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama