Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020
EastNews
Newsy

Eurowizja Junior 2020: Kiedy i gdzie oglądać konkurs w telewizji i online? Szczegóły transmisji

Wszystko o Eurowizji Junior 2020 - kiedy i gdzie oglądać konkurs? Eurowizja Junior 2020 kiedy oglądać, gdzie transmisja?

Już w niedzielę, 29 listopada, finał Eurowizji Junior 2020! Przypomnijmy - rok temu wygrała Viki Gabor, dlatego konkurs po raz drugi odbędzie się w Polsce, dokładnie w siedzibie TVP w Warszawie. Kiedy i gdzie oglądać to wydarzenie? Poznajcie wszystkie szczegóły Eurowizji Junior 2020?

Justyna Steczkowska znalazła przyczyny słabego wyniku Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021?

Eurowizja Junior 2020 - gdzie i kiedy oglądać? Transmisja w telewizji i online

Konkurs Eurowizji Junior 2020 będzie można oglądać na antenach TVP 1 i TVP Polonia w niedzielę, 29 listopada, od godziny 17. Transmisja potrwa ok. 2 godzin, po godzinie 19. poznamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2020. WAŻNA INFORMACJA - Eurowizję Junior 2020 będzie można również zobaczyć online - na stronie konkursu na YouTubie - tutaj! Koncert poprowadzą Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski oraz Małgorzata Tomaszewska.

Eurowizja Junior 2020 - kto nas będzie reprezentować? Kiedy występ Ali Tracz?

Polską reprezentantką jest 10-letnia Alicja Tracz, która została wybrana w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020". Młoda artystka zaprezentuje na scenie utwór „I’ll Be Standing”  skomponowany przez Gromee'ego. Alicja zmierzy się z 11 kandydatami z innych krajów, są to: Arina Peszterewa z Białorusi, Valentina z Francji, Sandra Gadelia z Gruzji, Soleá z Hiszpanii, girlsband Unity z Holandii, Karakat Baszanowa z Kazachstanu, Chanel Monseigneur z Malty, Susan z Niemiec, Sofia Feskowa z Rosji, Petar Aničić z Serbii oraz Ołeksandr Bałabanow z Ukrainy. Na scenie Ala Tracz pojawi się jako szósta, a więc w połowie konkursu. 

Jak będzie wyglądać występ Alicji Tracz? Na kanale Eurowizji Junior 2020 pojawiły się nagrania z próby! To będzie wielkie show.

Czy można głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2020? Jak pomóc Ali Tracz?

W przeciwieństwie do "dorosłej" wersji Eurowizji, na Eurowizji Junior można głosować na polskiego kandydata, zasady zostały przedstawione na stronie TVP:

W odróżnieniu od konkursu Eurowizji, podczas Eurowizji Junior widzowie mogą oddawać głosy również na reprezentantów swoich państw. Można więc głosować na naszą reprezentantkę – Alę Tracz! Głosowanie rusza w piątek, 27 listopada o godz. 20:00 – na stronie www.jesc.tv!

Czy Alicja wygra Eurowizję Junior? Jeśli tak, byłoby to już trzecie zwycięstwo Polski z rzędu w konkursie! (rok temu triumfowała Viki Gabor, dwa lata temu - Roxie Węgiel).

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020
EBU / STIJN SMULDERS

 

Roksana Węgiel o Alicji Tracz
Newsy
Eurowizja Junior 2020. Polska wygra po raz trzeci? Roxie Węgiel ocenia szanse Ali Tracz
Eurowizja Junior 2020. Polska wygra po raz trzeci? Roxie Węgiel ocenia szanse Ali Tracz

Polskę na konkursie Eurowizji Junior 2020 będzie reprezentować 10-letnia Alicja Tracz, która wygrała program "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020". Jak ten wybór ocenia Roksana Węgiel, zwyciężczyni konkursu sprzed dwóch lat? To dzięki Roxie Eurowizja Junior zyskała w Polsce tak wielką popularność jak "dorosła" wersja (a może nawet większą?). Czy młodej artystce podoba się pomysł zdalnej formuły show? Co sądzi o Alicji? Posłuchajcie rozmowy z Roksaną! Zobacz także:  Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu! Przypomnijmy, że na Alę Tracz możecie głosować online! Aby zagłosować na Alę Tracz lub innego uczestnika, musisz wejść na stronę:  junioreurovision.tv  i nacisnąć przycisk "Vote!". Następnie musisz obejrzeć skrót występów wszystkich dwunastu uczestników i oddać głos na trzech swoich faworytów. Za udział w głosowaniu nie zapłacisz ani złotówki.

Czy Viki Gabor, podobnie jak Roxie Węgiel, poprowadzi Eurowizję Junior?
East News
Newsy
Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!
Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!

A jednak! Viki Gabor nie znalazła się w gronie prowadzących Eurowizję Junior 2020, która odbędzie się po raz drugi w Polsce, w listopadzie. Gospodarzami konkursu będzie m.in. Ida Nowakowska, która rok temu ogłosiła zwycięstwo Viki! Według nieoficjalnych informacji 12-letnia artystka ma zostać ambasadorką konkursu - co to oznacza, mamy się dowiedzieć już wkrótce! Tymczasem - zobaczcie, kto poprowadzi Eurowizję Junior 2020! Zobacz także:  10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020
EBU / STIJN SMULDERS
Newsy
Eurowizja Junior 2020 już dziś! Można głosować na Polskę i Alę Tracz! Wygramy po raz trzeci? 
Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę? Głosowanie na Polskę na Eurowizji Junior 2020. Jak głosować na Alę Tracz?

Już w niedzielę Eurowizja Junior 2020! (gdzie i kiedy oglądać - tutaj szczegóły).  Polska ma szansę wygrać po raz trzeci - w tym roku reprezentuje nas 10-letnia Alicja Tracz, której eurowizyjna piosenka "I'll be standing" robi największą furorę w sieci wśród innych konkursowych utworów.  Co więcej - na Alę Tracz mogą głosować również polscy fani! Jak? Wyjaśniamy poniżej. Eurowizja Junior 2020: Jak głosować na Polskę i Alicję Tracz? Zasady głosowania   Eurowizja Junior różni się od dorosłej Eurowizji tym, że w konkursie dla juniorów można głosować na kandydata ze swojego kraju. Tak też będzie w tym roku, co oznacza, że polscy fani mogą wspierać Alicję Tracz i doprowadzić ją do zwycięstwa. Czy Polska, po sukcesach Roxie Węgiel i Viki Gabor w poprzednich latach, ma szansę wygrać po raz trzeci? Wszystko w rękach widzów, ale i jurorów. Poznajcie dokładne zasady głosowania na Eurowizji Junior 2020.   Głosowanie będzie odbywać się na stronie www.vote.junioreurovision.tv oraz www.jesc.tv - rozpocznie się już 27 listopada o godzinie 20.! Tam będą dostępne fragmenty wszystkich występów, a każdy internauta musi wybrać trzy państwa, na które odda swój głos. Pierwsza tura głosowania potrwa do 29 listopada do godziny 16:59 - wówczas rozpoczyna się transmisja Eurowizji Junior 2020 (m.in. na TVP 1 czy na TVP Polonia). Głosowanie zostanie wznowione po ostatnim występie konkursowym i potrwa od 15 do 30 minut.   Co ważne - głosy widzów to 50% wyników. Drugie 50% głosów przyznaje międzynarodowe jury złożone z profesjonalistów w zakresie muzyki. Jury swoje punkty przyzna podczas próby jurorskiej, a ta odbędzie się 28 listopada o godzinie 17.  Będziecie wspierać Alicję Tracz na Eurowizji...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner