Kim jest Ivs Alter? Ivs Alter Ivs Alter na gali MTV EMA 2016 Pre-Party Ivs Alter na urodzinach Party.pl i magazynu Party Ivs Alter
Kim jest Ivs Alter?
1/6
Kim jest Ivs Alter?

Ivs Alter też chce jechać na Eurowizję 2017! Młoda piosenkarka swój utwór "Like a Miracle" zaśpiewa w programie "Dzień Dobry TVN". Czy uda jej się dostać do krajowych eliminacji na Eurowizję 2017? Przekonamy się niedługo!

 

Kim jest Ivs Alter?

Ivs Alter to pseudonim artystyczny Iwony Kompali. Ivs ma 26 lat i pochodzi z Mrągowa. Przygodę z muzyką zaczęła biorąc udział w projekcie ”Poland why not” debiutując utworem ”Debonair”. Od lat współpracuje z zagranicznymi producentami. Przez rok mieszkała w Londynie, gdzie nagrywała z wytwórnia m.in. Craiga Davida, Rity Ory, Kylie Minogue czy Miley Cyrus. Aktualnie pracuje nad wydaniem pierwszego album nagranego przy współpracy z londyńską wytwórnią Phrased Differently, producentami Knightstarr i Michael’em Stockwell’em.

 

Na Eurowizję 2017 przygotowała piosenkę "Like a Miracle", która spodobała się sympatykom konkursu. W naszym plebiscycie Ivs zajmuje 1. miejsce! 

 

Zobacz: Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Znamy nowych chętnych artystów. Zagłosuj! PLEBISCYT

 

2/6
Ivs Alter

Ivs Alter nagrała "Like a miracle" z polskimi producentami - Paulem Gavliciem (współpracującym z DJ Adamus, Saszan, Candy Girls czy Dawid Kwiatkowski), a tekst napisał Patrick Tylza znany z tworzenia dla polskich i zagranicznych artystów.

3/6
Ivs Alter na gali MTV EMA 2016 Pre-Party

Ivs zauroczył się sam Craig David:

Z Craigiem Davidem nagrywaliśmy w tym samym studio w Londynie. Poznaliśmy się po jednej z prób. Okazało się, że nie tylko lubimy podobne, soulowe brzmienia, ale mamy też tego samego producenta - Knightstarra - wspomina Ivs Alter

4/6
Ivs Alter na urodzinach Party.pl i magazynu Party
5/6
Ivs Alter
6/6
Ivs Alter na pokazie Tomaotomo
Więcej na temat Eurowizja Ivs Alter