Brat Eryka Lubosa, Dawid, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o rodzinnej tragedii, która właśnie spotkała jego najbliższych. Jak się okazuje, odeszła ukochana mama aktora i jego brata. Co wiadomo o tych smutnych wydarzeniach?

Reklama

Nie żyje mama Eryka Lubosa. Odeszła w wieku 79 lat

Talent aktorski Eryka Lubosa podziwiają nie tylko fani serialu "Ojciec Mateusz" - aktor ma na swoim koncie także wiele ról teatralnych czy filmowych. Teraz wyszło na jaw, że 49-latek i jego bliscy przeżywają naprawdę trudne chwile.

O tym, że nie żyje mama Eryka Lubosa, poinformował w mediach społecznościowych brat aktora, Dawid. Kobieta odeszła w wieku 79 lat, pozostawiając swoich bliskich w żałobie.

Dnia 23.10.2023, przeżywszy 79 lat zmarła ś.p. Krystyna Lubos
- czytamy w nekrologu umieszczonym na Facebooku przez Dawida Lubosa.
Eryk Lubos w żałobie
Piętka Mieszko/AKPA

Zobacz także: Sylwia Peretti wspomina dzień śmierci syna. "Od samego poranka nic się nie układało"

Brak Eryka Lubosa opublikował także szczegóły pogrzebu mamy. Uroczystość odbędzie się 7 listopada, a więc już po dniu Wszystkich Świętych.

Zobacz także
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kościele św. Mikołaja w Reptach Śląskich, 7 listopada 2023 r. o godz. 12:00. Po czym odbędzie się pogrzeb na tamtejszym cmentarzu parafialnym. O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie córka oraz synowie z rodzinami
- informuje Dawid Lubos w opublikowanym nekrologu.
Eryk Lubos w żałobie
AKPA/Gałązka

Rodzinie i bliskim Eryka Lubosa składamy szczere kondolencje i życzymy dużo siły w tym trudnym czasie.

Reklama

Zobacz także: Smutne, co od tygodni dzieje się w domu Wiśniewskiego. Pola pokazała wymowne zdjęcie, to nie ma końca

Fot. Damian Klamka/East News. Krakow 02.05.2017. Ekipa serialu pt. Belle Epoque na festiwalu Netia OFF CAMERA 2017. Miasteczko festiwalowe na pl. Szczepanskim. N/Z Eryk Lubos
Reklama
Reklama
Reklama