Erotyczne wideo Michała Szpaka
Facebook
Newsy

Nowy hit internetu: Erotyczny taniec roznegliżowanego Michała Szpaka [WIDEO]

To życzenia urodzinowe dla...

Michał Szpak był jednym z największych odkryć pierwszej edycji polskiego "X-Factora". Niestety, za kontrowersyjnym wizerunkiem, wymyślnymi strojami i wielkimi obietnicami nie poszło nic godnego uwagi pod względem muzycznym. Debiutancka EP-ka okazała się klapą, a nagrywanie płyty przedłuża się w nieskończoność. Zobacz: Szpak pokazał mamę i siostrę

Michał jednak nie pozwala o sobie zapomnieć - właśnie umieścił na Facebooku wideo, na którym wykonuje "erotyczny" taniec urodzinowy z dedykacją dla swojej siostry Marleny. Wije się w majtkach, potrząsa głową niczym Britney i dyszy do kamery "sex, sex, sex".

Wideo jest już hitem sieci. Zabawne, seksowne czy po prostu żenujące?

Zobacz: Dziwne miny Szpaka. Czy on coś brał?

Wideo Michał Szpak tańczy

 

Czułości i pieszczoty Szpaka i Biernat na salonach:

Marlena Szpak siostra Michała Szpaka
ONS
Newsy
To dla niej tańczył Michał Szpak. Tak wygląda jego siostra Marlena
Podobni do siebie?

Najnowszym hitem internetu jest erotyczny pokaz tańca w wykonaniu Michała Szpaka . Wokalista zamieścił wideo na swoim Facebooku, a ono w ekspresowym tempie obiegło sieć, powodując wiele szumu, ale też i nieprzychylnych opinii. Szpak jednak niewiele robi sobie z krytyki, która spływa na niego w gigantycznych wręcz ilościach. Przypomnijmy: Michał Szpak skomentował swoje erotyczne wideo Cichą bohaterką nagrania jest starsza siostra Michała, Marlena Szpak . To właśnie dla niej celebryta nakręcił wideo i półnagi tańczył przed kamerą, głośno przy tym wzdychają i śpiewając "Happy Birthday, Marlena!". Szpak w "Dzień Dobry TVN" zapewniał, że takie zabawne klipy to w jego rodzinie już tradycja i to właśnie z siostrą wysyłają je sobie nawzajem najczęściej z różnych okazji. Czym zajmuje się na co dzień Marlena? Siostra Michała ukończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a obecnie mieszka we Włoszech, gdzie uczy się śpiewu operowego pod okiem włoskich nauczycieli. W jednym z wywiadów Szpak wspominał, że planuje rockowy duet z Marleną, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, a wideo z rozmowy zniknęło z sieci. Może teraz warto wrócić do tego pomysłu? Tak wygląda siostra Michała Szpaka - trafiliśmy na jej zdjęcia z występu we włoskim kościele. Podobna? Zobacz: Wideo z erotycznym tańcem Michała Szpaka   Czułości i pieszczoty Szpaka i Biernat na salonach

Michał Szpak płacze na konferencji na Eurowizji 2016
Newsy
Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją! Co się stało? WIDEO
Wzruszające chwile na spotkaniu z dziennikarzami

Michał Szpak popłakał się podczas konferencji prasowej przed Eurowizją 2016. Dlaczego? Jeden z dziennikarzy zapytał o jego płytę "Byle być sobą". Michał Szpak zadedykował ją zmarłej mamie. Nie mógł wówczas ukryć wzruszenia.   Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją 2016 Mama Michała Szpaka zmarła ponad rok temu. Wokalista był do niej bardzo przywiązany, dlatego dziś tak chętnie ją wspomina, gdy tylko ma okazję. Zadedykował jej swój ostatni album. Na pytanie dziennikarza (pada w około 14 minucie filmu) o płytę odpowiedział: Tę płytę dedykuję mojej mamie, która zmarła rok temu. To było tragiczne doświadczenie. Dlatego to jej dedykuję ten album. Nagrywałem go rok temu i skoncentrowałem się na na swoich emocjach. Moje życie jest jak wielka sinusoida. Raz jest naprawdę dobrze, raz jest gorzej. Podczas konferencji Michał Szpak opowiedział również m.in. o tym, jak będzie ubrany podczas swojego występu 12 maja podczas drugiego półfinału. Na próbie zaprezentował się w "stroju roboczym".   Na pewno zmienię ubranie, bo nie wystąpię w tym, w czym wystąpiłem teraz. Mam jeszcze problem ze strojem, ale wkrótce będę miał mój znany czerwony płaszcz - mówił Michał Szpak. Zobaczcie wideo z konferencji Michała Szpaka.    Zobacz także:  Wszystko, co musisz wiedzieć o Eurowizji! Kiedy? Gdzie? O której godzinie? Jak głosować?   Michał Szpak na konferencji przed Eurowizją - wideo.   Michał Szpak popłakał na konferencji.   Michał Szpak opowiedział na konferencji o zmarłej mamie. 

TV-Show
Hubert Urbański wulgarnie o muzyce Michała Szpaka w roast! Co na to artysta? Jego mina mówi wszystko... WIDEO
Hubert Urbański wulgarnie o muzyce Michała Szpaka w roast! Co na to artysta? Jego mina mówi wszystko... WIDEO

Hubert Urbański ostro o muzyce Michała Szpaka! W sieci właśnie pojawił się kolejny fragment roast artysty. P rogram wzbudza ogromne zainteresowanie i takież same emocje. Jedno jest pewne - będzie ostro! Namiastkę tego, co zobaczymy w czwartkowym programie można było już obejrzeć na profilu Kuby Wojewódzkiego. W zwiastunie pada sporo wyzwisk. W najnowszym wideo również jest emocjonująco.   Polecamy: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback wszystkich estetów, intelektualistów, wrażliwców, fachowców, publicystów, oraz specjalistów prosimy o nie oglądanie tego wyziewu chamstwa... jutro w tvn k. - napisał Kuba Wojewódzki na swoim Facebooku. W najnowszym filmiku z roast, Hubert Urbański wypowiada się na temat muzyki Michała Szpaka. Padają bardzo mocne słowa... Twoja muzyka do ch... jest niepodobna. Chociaż... chociaż... właściwie... Nie, ale jednak nie. Musicie zobaczyć minę Michała Szpaka, gdy to usłyszał!   Zobacz też: Michał Szpak płacze na swoim roaście u Wojewódzkiego! Co się stało? Zobacz WIDEO   Hubert Urbański bezlitośnie skrytykował muzykę Michała Szpaka!     Roast Michała Szpaka już teraz wzbudza ogromne emocje! Czy program będzie hitem?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner