Celebracja Dnia Kobiet i nadchodzącej wiosny to również moment skupienia na kobiecości i jej świętowania. Dlatego w środę, 13 marca w Warszawie mogły się o tym przekonać gwiazdy obecne na konferencji "Kobieta zmienną jest" i towarzyszącym jej pokazie mody Doroty Goldpoint. Kto się pojawił?

Reklama

Dankwa, Koziejowska, Szapołowska i inni na pokazie mody

Moda to temat, który łączy kobiety niezależnie od branży czy pokolenia. Wiedzą o tym doskonale gwiazdy, które wzięły udział w pokazie mody Doroty Goldpoint, zorganizowanym 13 marca w Warszawie. Na uwagę zasługiwało wiele stylizacji, jednak szczególnie wyróżniało się kilka z nich.

19-letnia Emilia Dankwa, która niedawno kusiła stylizacją na studniówce, tym razem postawiła na suknię w pastelowym, przywołującym wiosnę odcieniu. Uwagę zwracał eksponujący biust dekolt, choć trzeba przyznać, że całość wypadła niezwykle delikatnie.

Na wydarzeniu nie zabrakło też młodszej o ponad dwie dekady ukochanej Macieja Orłosia - Pauliny Koziejowskiej. Dziennikarka postawiła z kolei na dość klasyczny look, oparty o marynarkę i połyskujące spodnie. W podobnie zachowawczy sposób ubrała się też Małgorzata Pieczyńska, a Grażyna Szapołowska zachwycała witalnością z wiosennym bukietem kwiatów w rękach!

A jak Waszym zdaniem zaprezentowały się znane kobiety - przedstawicielki różnych pokoleń?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Paweł Domagała wymienia czułości z żoną na premierze. Jak oni na siebie patrzą!

Reklama
Reklama
Reklama