królowa Elżbieta II Królowa Elżbieta II umiera? Królowa Elżbieta II Królowa Elżbieta II i książę Filip Królowa Elżbieta II
królowa Elżbieta II
East News
Co robi, by żyć wiecznie?
1/5
królowa Elżbieta II
East News

Czy to geny? Czy to dieta? A może to sport? Szukamy odpowiedzi na pytanie - co robi Elżbieta II by żyć wiecznie! Jaki jest jej sekret długowieczności? Z pewnością wcześniej wspomniane geny są bardzo istotne i są kluczem do wiecznego życia, ale królowa stosuje się do kilku zasad, dzięki którym czuję się świetnie i wcale nie zamierza chować się w swojej komnacie.

 

W kwietniu królowa Elżbieta II skończyła 92 lata - królowa nie zamierza abdykować. Dopóki będzie czuć się na siłach, będzie sprawować władzę. 

2/5
Królowa Elżbieta II umiera?

Jak wygląda szczegółowa rozpiska diety Elżbiety? Dziennikarzowi "Daily Mail" udało się zatrudnić w Buckingham Palace jako służący. Wiele się dowiedział o diecie monarchini.

 

Dzień Elżbiety zaczyna się około 8 rano. Zaczyna od filiżanki czarnej herbaty, je przy tym tosty z marmoladą. Potem zaczyna się jedzeniowe szaleństwo? O nie! Królowa je płatki z mlekiem lub owsiankę z owocami. A gdy ma smak na coś słonego, wtedy decyduje się na jajecznicę lub wędzonego łososia.

 

Co je na lunch?

3/5
Królowa Elżbieta II
ONS

Królowa je lunch około godziny 13:00. Je rybę lub chude mięso ze świeżymi warzywami lub zieloną sałatą.  Podwieczorek to kanapki - najczęściej z ogórkiem i tuńczykiem lub jajkiem i majonezem.

 

A czy królowa pozwala sobie na słodkości?

4/5
Królowa Elżbieta II i książę Filip

Oczywiście, że Elżbieta je słodycze! Często je maślane bułeczki z bitą śmietaną i ciemną czekoladą o dużej zawartości kakao.

 

To nie koniec. Czas na kolację! Na kolację Elżbieta II je mięso. Wołowina, bażant, łosoś lub baranina - zależy od miejsca i dnia.

 

A alkohole? Elżbieta pije alkohol. Jaki?

5/5
Królowa Elżbieta II
East News

Elżbieta II kończy dzień szklaneczką dżinu z plasterkiem cytryny. Czasem skusi się na wino. A przed snem czasem pije szampana.

 

Królowa Elżbieta ma 92 lata i zdrowie jej nie opuszcza! Królowa Elżbieta cały czas trzyma się naprawdę nieźle i ma szansę przeżyć jeszcze wiele lat (jej matka Elżbieta Bowes-Lyon przeżyła 102 lata!).

 

Ciekawe, czy taka dieta jej pomoże... Jak na razie widać, złota zasada "wszystko, ale z umiarem" Elżbiecie służy w stu procentach!

Więcej na temat Elżbieta II