Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire podczas oficjalnej wizyty
East News

Elżbieta II przekazała Meghan Markle bardzo ważne obowiązki! Kate będzie wściekła?

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Królowa Elżbieta II po raz kolejny udowodniła, że akceptuje wybrankę swojego wnuka księcia Harry'ego, Meghan Markle. Choć przed ślubem brytyjskie media donosiły, że królowa nie jest zachwycona tym, że jej ukochany wnuk związał się z rozwódką, a do tego Amerykanką, po ich ślubie Elżbieta pokazuje, że w pełni akceptuje aktorkę, a nawet ją lubi! Królowa zabrała Meghan już w pierwszą wspólną podróż do Cheshire. Panie jechały razem nawet pociągiem królewskim! Teraz królowa po raz kolejny pokazała, że Meghan może liczyć na specjalne względy.

 

Jak podają zagraniczne media, Elżbieta II zdecydowała, że od tego lata Meghan i Harry będą przyjmować młodzież biorącą udział w królewskim programie The Queen's Young Leader. To spore wyróżnienie dla Meghan i  Harry'ego, ponieważ wcześniej z młodzieżą spotykała się sama królowa. Twarzami tej inicjatywy będą teraz Harry i Meghan.  

 

Z takiego obrotu spraw z pewnością nie będzie zadowolona księżna Kate, która zdaniem zagranicznych gazet jest zazdrosna o Meghan i uważa, że królowa ją faworyzuje

 

Czuje się pominięta. Kate przez lata pracowała nad swoim wizerunkiem "idealnej kobiety z rodziny królewskiej", a Meghan skupia na sobie całą uwagę (...) Meghan nauczyła się wszystkiego od Kate. Ale od czasu ślubu prawie nie zwraca na nią uwagi i jest bardziej zainteresowana imponowaniem królowej. Była zajęta, ale Kate czuje, że wkłada wiele wysiłku w ich przyjaźń i nie zyskała nic w zamian - mówi informator In Touch.

 

To Meghan jest w ostatnim czasie w centrum zainteresowania mediów, a Kate rzadko pojawia się publicznie z powodu syna. Czy wkrótce znajdzie sposób, żeby znów stać się najpopularniejszą księżną?

 

Zobacz: Książę William pojechał w podróż BEZ Kate! "Księżna jest zdenerwowana" Dlaczego?

 

Harry i Meghan przejęli nowe obowiązki od królowej

Meghan Markle na wyścigach Royal Ascot

Kate chyba nie będzie zadowolona

Meghan Markle i księżna Kate podczas urodzin królowej Elżbiety II
East News

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48