Książę William w Jordanii Książę William w Jordanii podczas oficjalnej podróży Książę William w Jordanii podczas oficjalnej podróży Meghan Markle i księżna Kate na balkonie pałacu Buckingham
Książę William w Jordanii
East News
Kryzys?!
1/4
Książę William w Jordanii
East News

Książę William pojechał w oficjalną podróż do Jordanii. To pierwsza od dłuższego czasu oficjalna podróż następcy brytyjskiego tronu bez żony, księżnej Kate. Dlaczego Kate została w Londynie skoro jej mąż pojechał do Jordanii, która jest jej wyjątkowo bliska? Rodzina Kate przeniosła się do Jordanii w 1982 roku, ponieważ ojciec Kate pracował w British Airways. Do Anglii wrócili trzy lata później. Podczas swojej podróży książę William odwiedził miejsca, w których Kate była jako dziecko. Dlaczego księżna nie pojechała z nim do Jordanii? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

Zobacz: Znamy datę i miejsce chrztu księcia Louisa! Czy mamą chrzestną zostanie Meghan?

2/4
Książę William w Jordanii podczas oficjalnej podróży
East News

Książę William w Jordanii spotkał się z syryjskimi uchodźcami, odwiedził budowle w Dżaraszu. Dlaczego w oficjalną podróż nie zabrał swojej małżonki?

Kate w kwietniu urodziła trzecie dziecko - księcia Ludwika. Syn Williama i Kate jest jednak jeszcze za mały, żeby odbyć tak długą i daleką podróż z rodzicami, a Kate nie mogła też zostawić go w Londynie, dlatego nie zdecydowała się na podróż z mężem. Mimo tej sytuacji, Kate nie podobało się to, że ta podróż przepadła akurat na ten termin. 


Kate nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy i była zdenerwowana, że nie pojechała z mężem do Jordanii - informuje portal "HELLO!"

 

William na odległość zrobił jej jednak niespodziankę. Jaką?

3/4
Książę William w Jordanii podczas oficjalnej podróży
Twitter

William odbył podróż śladami swojej żony. Odwiedził budowle w Dżaraszu, gdzie 32 lata temu była z rodziną Kate.

Książę Cambridge odwiedził Jerash - to samo miejsce, które wraz z siostrą i ojcem zwiedziła księżna Cambridge w wieku 4 lat. Wówczas jej rodzina mieszkała w Jordanii - można przeczytać na Twitterze Pałacu Kensington.

Mimo wszystko Kate mogła nie być zadowolona z tego, że William akurat teraz podróżuje sam. Dlaczego?

4/4
Meghan Markle i księżna Kate na balkonie pałacu Buckingham
East News

Kate nie podoba się ponoć to, że od jakiegoś czasu to Meghan Markle jest w centrum zainteresowania mediów, a do tego może liczyć na specjalne względy u królowej. Kate uważa, że królowa faworyzuje Meghan. 

Czuje się pominięta. Kate przez lata pracowała nad swoim wizerunkiem "idealnej kobiety z rodziny królewskiej", a Meghan skupia na sobie całą uwagę (...) Meghan nauczyła się wszystkiego od Kate. Ale od czasu ślubu prawie nie zwraca na nią uwagi i jest bardziej zainteresowana imponowaniem królowej. Była zajęta, ale Kate czuje, że wkłada wiele wysiłku w ich przyjaźń i nie zyskała nic w zamian - mówi informator gazety. 

Dzięki podróży z mężem Kate mogłaby znów znaleźć się w centrum zainteresowania, ale William tym razem podróżuje sam. Oby wkrótce to się zmieniło!