Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak o Dariuszu K.
ONS
Newsy

Górniak odpowiada Dariuszowi K. i jego żonie: Allan ma jeden dom. Bał się spotkań z ojcem!

Bardzo martwi się o syna

Edyta Górniak nie ukrywa, że jej największym priorytetem jest syn. Wychowywanie Allana i wspólnie spędzany czas z dzieckiem przedkłada nawet nad pracę nad nową płytę czy inne zobowiązania. Artystka po wypadku Dariusza K. i jego areszcie znalazła się w dość niekomfortowej sytuacji, jest też narażana na publiczne ataki jego nowej żony. Przypomnijmy: Żona Darka K. atakuje Górniak w tabloidzie: To ja wychowałam Allana

Piosenkarka przez dłuższy czas milczała na ten temat, ale najwyraźniej nie mogła już znieść kolejnych ataków na jej osobę na łamach prasy tabloidowej. W najnowszym wywiadzie opowiedziała po raz pierwszy tak szczerze i szczegółowo o traumie, którą przeżyła nie tylko ona, ale przede wszystkim Allan. Edyta przyznaje, że bardzo bała się o jego kondycję psychiczną, a w kwestii wychowania nie mogła absolutnie dojść do porozumienia z byłym mężem.
 

Ja nie żyje tym tematem. Ja po tej całej tragedii strasznie bałam się o Allana, on jest w bardzo dobrej formie, ma stabilizację w życiu. Nie mogłam mu tego zapewnić, bo zależało mi, żeby miał i mamę i tatę, a przez to, że się wychowywał na dwa domy to z jednej strony dawało mu i mamę i tatę, nie razem, ale osobno. Natomiast to powodowało, ponieważ nie mogliśmy uzyskać żadnej ugody to różnie był wychowany. Uczył się różnych rzeczy w każdym domu i to było bardzo trudne. (...) To co jest dla mnie najważniejsze to to, że jak robię mu zdjęcia to jemu wrócił taki blask w oczach. Widać taką radość, spokój i takie iskry w oczach, których dawno nie widziałam. Myślę, że to wynika z tego, że ma po prostu poczucie domu, że ma jeden dom, że zawsze chodzi punktualnie do szkoły, że śpi w tym samym łóżku, że nie ma już jakby takiego stresu, co będzie, jak będzie. 
- powiedziała w wywiadzie dla Jastrzabpost.pl


Diwa wspomina również, jak syn bał się spotkań z ojcem i tłumaczy się ze swoich wcześniejszych wypowiedzi, a także z decyzji o rozstaniu z Darkiem:

Ja mówiłam na początku tego roku, że Allanek się bał taty, nie chciał za bardzo widywać się z nim. To wynikało z różnych sytuacji, nie chcę już do tego wracać. Zresztą sytuacja, która się wydarzyła odpowiada na wszystkie wątpliwości, jakie ktoś kiedykolwiek miał. Jeśli ktoś nie rozumiał moich wypowiedzi to myślę, że wreszcie rozumie i  moją decyzję o zmianie życia. Jakby jego oczy były przygnębione, jakby on się szarpał w nocy, gdyby milczał, gdyby się zamykał w sobie to miałabym duży niepokój, a mam wrażenie, że moje dziecko się wyciszyło i tak się umocniło. Wydawało mi się kiedyś, że to będzie dla niego dobre, że ma na przemian mamę i tatę, a czas pokazał, on pokazał, że może to nie było najlepsze rozwiązanie.

Ostatecznie jednak artystka podkreśla, że jest szczęśliwa i to jest jej siłą napędową:
 

Jestem szczęśliwa, to jest dla mnie strasznie budujące. 
 

Na szczęście wszystko zmierza ku dobremu, a najgorsze już za Edytą i Allanem. Kibicujecie im?

 

Zobacz: Górniak spędziła swoje urodziny skromnie. Pieniądze woli przeznaczyć na inny cel

Górniak w krótkiej sukience:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS
Newsy
Allan zorganizował imprezę pod nieobecność Edyty Górniak. Gwiazda musiała wezwać ochronę!
Syn nie powiedział jej o imprezie...

Allan zrobił imprezę w domu Edyty Górniak! Nastoletni syn gwiazdy postanowił wykorzystać nieobecność mamy i zaprosił do krakowskiej willi kilku znajomych. Artystka była poza domem, z powodu zobowiązań zawodowych. Kiedy Edyta Górniak zadzwoniła, by sprawdzić, czy u Allana wszystko w porządku, okazało się, że w tle słychać było odgłosy imprezy - zdradziła gwiazda w rozmowie z "Faktem". Syn okłamał mamę, że po prostu słucha sobie muzyki. Jednak gwiazda wyczuła, że coś się dzieje w domu. Polecamy: Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie w ogrodzie? Ja zadzwoniłam sprytnie, jak to mama, na ochronę, a ponieważ całe osiedle jest kamerowane, to zapytałam się panów z ochrony, czy ktoś wchodził do naszego domu i wymienili wszystkich, którzy tam byli, więc zadzwoniłam do synka - powiedział Edyta Górniak w wywiadzie dla "Faktu". Niewinne kłamstwo Allana wyszło na jaw, a jego koledzy musieli rozejść się do domów. Na szczęście, nic wielkiego się nie stało. Taka mała wpadka mogła przydarzyć się każdemu. Komu z nas nie zdarzało się zapraszać znajomych pod nieobecność rodziców. ;)   Zobacz też: Uwaga! Allan Krupa wydał... debiutanckiego singla! Co na to Edyta Górniak? POSŁUCHAJ!   Allan postanowił zaprosić znajomych pod nieobecność Edyty Górniak. Gwiazda dowiedziała się o wszystkim dzięki ochronie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. :)

Edyta Górniak w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem
ons.pl
Newsy
Czego Edyta Górniak nie chciałaby już robić w windzie... Nie uwierzycie!

Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie występów na scenie i jest to dla niej ważny czas podsumowań. Tele Tydzień zapytał wokalistkę czy - patrząc wstecz - coś zmieniłaby w swoim postępowaniu i wyborach życiowych? Nie. Każdy krok był ważny, aby zebrać potrzebne doświadczenie. Żałuję może jedynie, że dopiero w tym roku zebrałam ekipę, z którą mogę pracować przez długie lata. To olbrzymi komfort pracy dla mnie jako artysty, a także wielkie szczęście  jako człowieka, ponieważ przywiązuję się do ludzi. Moja rodzina - to moja ekipa - wyznała w wywiadzie Górniak. A co by mogła zmienić Edyta Górniak w swojej pracy, gdyby tylko mogła? Jej odpowiedź jest zaskakująca. Nie tęskniłabym za jedzeniem w windzie , czyli w drodze z garderoby do studia, bo to jedyna wolna chwila w ciągu dnia. Ostatnie koncerty Edyty Górniak w ramach trasy “Love 2 Love” odbędą się w Łodzi i Krakowie. Jak zapowiada artystka, koniec roku należy tylko do jej syna Allana, dlatego Górniak nie wystąpi na żadnym koncercie sylwestrowym . Zobacz: Edyta Górniak na koncercie w Bydgoszczy bez Eweliny Lisowskiej, ale... w jakim stylu! Znamy marki Edyta Górniak w The Voice of Poland: Edyta Górniak na scenie w czasie koncertu w Lublinie: Syn Edyty Górniak w studiu nagraniowym:

Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa
Newsy
Artystka i jej partner Mateusz Zalewski będą walczyć o dziecko?
TYLKO U NAS! "Nie tracę nadziei" - mówi Edyta Górniak!

Edyta Górniak nie poddaje się i będzie się starać o dziecko! Jak donosi "Flesz", po bolesnych doświadczeniach artystka nie porzuciła marzeń o drugiej ciąży. Niedawno, w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" gwiazda przyznała, że niedawno poroniła . Tym wyznaniem zaskoczyła nie tylko dziennikarzy, ale i swoich fanów.   Przeczytaj: Edyta Górniak weźmie ślub?   „Od dwóch lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No, ale zaszłam w ciążę. (…) Niestety straciłam ją”, powiedziała Edyta Górniak w „Dzień dobry TVN” . O tym, że wokalistka spodziewa się dziecka, wiedzieli tylko jej najbliżsi: syn, rodzice i zaufani współpracownicy. Ale szczęście Edyty  Górniak i jej partnera Mateusza Zalewskiego nie trwało długo – w wakacje Górniak poroniła. I choć w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego Mateusza i rodziny, to trudno jej było pogodzić się z tą stratą. Rzuciła się w wir pracy. Próby, nagrania, przygotowania do akustycznej trasy koncertowej pomogły jej odzyskać wewnętrzną równowagę.   Zobacz także: Doda o decyzji Edyty Górniak: "Bardzo się zdziwiłam". O co chodzi?   Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi? Jak dowiedział się „Flesz”, mimo tragedii gwiazda nie porzuciła marzeń o macierzyństwie.   – Nigdy nie wolno się poddawać i tracić nadziei. Cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy – powiedziała "Fleszowi" Edyta Górniak.   Znajomi wokalistki zdradzają, że choć ma ona teraz intensywny zawodowo czas, to pilnuje, by zdrowo się odżywiać, wysypiać i dbać o swój organizm.   – To doświadczenie umocniło miłość Edyty i Mateusza. Zdali ten egzamin na piątkę, dlatego w przyszłym roku chcą się znów starać o dziecko – dodają.  ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner