Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak
Edyta Górniak
EastNews
1/5
Edyta Górniak
EastNews

 

Nikt się nie spodziewał, że 2018 rok będzie tak trudny dla Edyty Górniak. Nic zresztą na to nie wskazywało. Artystka realizowała swoje plany zawodowe, znalazła nowego partnera i wydawało się, że ułoży sobie z nim życie. Niestety, w pewnym momencie wszystko zaczęło się sypać! Gwiazda musiała zmierzyć się z wieloma problemami - chorobą mamy, poronieniem, a także rozstaniem z Mateuszem Zalewskim. Teraz postanowiła podsumować wszystkie wydarzenia w bardzo wzruszającym wpisie na Facebooku. Nie zabrakło jednak także ostrych słów. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: W tym roku los nie oszczędzał Edyty Górniak. Chce zapomnieć o tych trudnych momentach! Jak?

2/5
Edyta Górniak
Facebook

 

Edyta Górniak przeszła bardzo wiele. Bez wątpienia najbardziej dramatycznym wydarzeniem 2018 roku było dla gwiazdy poronienie, o którym pisze na Facebooku w poruszających słowach:

 

Kobiety, które doświadczyły poronienia często nie rozmawiają o tym z nikim. Nie wypłakują tego bólu na głos. Zostają samotne w swojej wewnętrznej żałobie. Zostają same ze wstydem, że ich organizm nie podołał... Musimy o tym rozmawiać i wzajemnie się wspierać. Przecież tyle Nas jest... - napisała Edyta Górniak.

 

Zobacz: Edyta Górniak cierpi po rozstaniu... „Jeśli gdzieś kryją się zmiażdżone serca, to nie jesteście sami” 

3/5
Edyta Górniak
EastNews

 

Artystka jest bardzo wierząca i ufa, że to Bóg zdecydował, że dziecko nie powinno zamieszkać w domu stworzonym przez Edytę i Mateusza.

 

Ufam Mojemu Stwórcy. Bezwarunkowo. 

Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego Dom. 

Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my - napisała Edyta Górniak.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Edyta Górniak już nie wróci do Mateusza Zalewskiego! Wiemy, dlaczego para się rozstała! 

4/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

 

Artystka wyjaśniła też, jak wyglądał jej związek z Mateuszem. Zwraca jednak uwagę na korzyści, które wyniknęły z jej decyzji o powrocie do Polski dla mężczyzny.

 

Tak, przeprowadziłam się z pięknego Los Angeles dla relacji, która przetrwała w swojej czystości zaledwie trzy miesiące, bo dalszy czas odsłaniał różnice w dojrzałości życiowej i właściwie był już nieustającą walką.

Ale za to - mój Syn korzystając z Naszego pobytu w Polsce spełnia się dziś i realizuje w swojej wymarzonej szkole wojskowej. 

Nie liczą się więc przepłakane do świtu noce w obliczu szczęścia mojego dziecka. 

 

Zobacz:  Mateusz Zalewski odpowiedział na oświadczenie Edyty Górniak o zakończeniu ich związku. Co napisał!?

5/5
Edyta Górniak
East News

 

Gwiazda podziękowała także swoim fanom za wsparcie i miłość, którą ją obdarowali w tych ciężkich chwilach. 

 

Dziękuję całym sercem za Wasze słowa, za ciepłe myśli, za modlitwę, za Naszą bliskość w Muzyce, prawdziwość, oddanie, zaufanie i wzajemne wsparcie. 

Niezależnie od miejsca w życiu pamietajmy, że wszyscy pochodzimy przecież z tego samego Ogrodu... ♥️ - napisała Edyta Górniak.

 

Zobacz: Edyta Górniak pierwszy raz o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim! 

Więcej na temat Edyta Górniak