Edyta Górniak
EastNews

Edyta Górniak pierwszy raz o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim!

Edyta Górniak
EastNews

 

Od ponad tygodnia pojawiają się informacje, że Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim, biznesmenem z Łodzi. Para miała zamieszkać ze sobą, ponoć już poznała swoich rodziców. Niemałym szokiem więc były doniesienia o zakończeniu tej relacji. Do tej pory Edyta nie skomentowała tych rewelacji. Jedynie Zalewski wykpił plotki na swoim profilu na Instagramie. Teraz jednak Edyta Górniak postanowiła zabrać głos i wydała oficjalne oświadczenie!

Zobacz: Kulisy rozstania Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego! Dlaczego nie są już razem?

 

Edyta Górniak o rozstaniu z Mateuszem

Edyta Górniak miała już dość spekulacji, dlatego zdecydowała się opublikować oficjalne oświadczenie na swoim profilu na Facebooku. 

Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej.

Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. 
Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych.

Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa - napisała.

Edyta i Mateusz byli ze sobą kilka miesięcy. Jeszcze kilka tygodni temu nic nie wskazywało na to, że para podejmie decyzję o rozstaniu. Piosenkarka głośno mówiła, że jest gotowa na ślub i przyznała, że chciałaby ponownie zostać mamą... Niestety relacja Edyty i Mateusza nie przetrwała.

Mamy nadzieję, że artystka znajdzie prawdziwą miłość!

Przeczytaj: Edyta Górniak rozstała się z partnerem?! Zaskakujący komentarz Mateusza Zalewskiego!

 

Polecamy: Los nie szczędzi Edycie Górniak dramatów! Jak przetrwa ten trudny czas?

 

Edyta i Mateusz byli ze sobą kilka miesięcy

Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Para naprawdę się rozstała

Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48