Mateusz Zalewski o oświadczeniu Górniak
Instagram

TYLKO U NAS! Edyta Górniak już nie wróci do Mateusza Zalewskiego! Wiemy, dlaczego para się rozstała!

Mateusz Zalewski o oświadczeniu Górniak
Instagram

 

To już pewne. Edyta Górniak i jej młodszy o 10 lat partner Mateusz Zalewski się rozstali. Jak czytamy w nowym "Fleszu", związek pary rozpadł się definitywnie!

Jeszcze pod koniec października na koncercie w Łodzi wokalistka opowiadała o tym, że będzie teraz częstszym gościem w tym mieście, bo zakochała się w pochodzącym stąd mężczyźnie. Wiadomo było, że ma na myśli Mateusza Zalewskiego. Nawet kiedy artystka przyznała, że straciła dziecko, jej fani wciąż wierzyli, że młody rajdowiec będzie tym jedynym, z którym Edyta na nowo założy rodzinę i urodzi wymarzone, drugie dziecko.

Zobacz: Mateusz Zalewski odpowiedział na oświadczenie Edyty Górniak w sprawie ich rozstania!

 

Jednak w listopadzie, tuż przed urodzinami gwiazdy, para niespodziewanie się rozstała. Edyta Górniak nawet wydała w tej sprawie oświadczenie. Napisała, że była zmuszona zakończyć związek z Zalewskim, ale pozostaje życzliwa i jemu, i jego bliskim. Co się naprawdę stało?

Przeczytaj: Edyta Górniak będzie gwiazdą nowej edycji show "Agent. Gwiazdy"!

 

Ich związek od jakiegoś czasu przechodził poważny kryzys. Mateusz był zazdrosny, a sytuację pogarszał fakt, że Edyta miała dla niego mniej czasu, bo była zajęta przygotowaniami do trasy koncertowej po Polsce – zdradziła "Fleszowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

 

Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

O żadnym powrocie nie ma mowy! Edyta ma złamane serce, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. Na duchu podtrzymują ją spotkania z fanami podczas koncertów – dodaje nasz informator.

 

Edyta Górniak rozstała się w listopadzie z Mateuszem Zalewskim.

Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Artystka leczy złamane serce.

Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36