Party Stories
Mateusz Zalewski o oświadczeniu Górniak
Instagram
Newsy

TYLKO U NAS! Edyta Górniak już nie wróci do Mateusza Zalewskiego! Wiemy, dlaczego para się rozstała!

"Edyta ma złamane serce"

 

To już pewne. Edyta Górniak i jej młodszy o 10 lat partner Mateusz Zalewski się rozstali. Jak czytamy w nowym "Fleszu", związek pary rozpadł się definitywnie!

Jeszcze pod koniec października na koncercie w Łodzi wokalistka opowiadała o tym, że będzie teraz częstszym gościem w tym mieście, bo zakochała się w pochodzącym stąd mężczyźnie. Wiadomo było, że ma na myśli Mateusza Zalewskiego. Nawet kiedy artystka przyznała, że straciła dziecko, jej fani wciąż wierzyli, że młody rajdowiec będzie tym jedynym, z którym Edyta na nowo założy rodzinę i urodzi wymarzone, drugie dziecko.

Zobacz: Mateusz Zalewski odpowiedział na oświadczenie Edyty Górniak w sprawie ich rozstania!

 

Jednak w listopadzie, tuż przed urodzinami gwiazdy, para niespodziewanie się rozstała. Edyta Górniak nawet wydała w tej sprawie oświadczenie. Napisała, że była zmuszona zakończyć związek z Zalewskim, ale pozostaje życzliwa i jemu, i jego bliskim. Co się naprawdę stało?

Przeczytaj: Edyta Górniak będzie gwiazdą nowej edycji show "Agent. Gwiazdy"!

 

Ich związek od jakiegoś czasu przechodził poważny kryzys. Mateusz był zazdrosny, a sytuację pogarszał fakt, że Edyta miała dla niego mniej czasu, bo była zajęta przygotowaniami do trasy koncertowej po Polsce – zdradziła "Fleszowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

 

Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

O żadnym powrocie nie ma mowy! Edyta ma złamane serce, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. Na duchu podtrzymują ją spotkania z fanami podczas koncertów – dodaje nasz informator.

 

Edyta Górniak rozstała się w listopadzie z Mateuszem Zalewskim.

Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Artystka leczy złamane serce.

Edyta Górniak na premierze filmu
Akpa

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ostre oświadczenia Kingi Rusin
Newsy
Edyta Górniak wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek! Chodzi o konflikt z Rusin! Zobacz, co powiedziała!
Edyta Górniak
EastNews
Newsy
Edyta Górniak pierwszy raz tak szczerze o poronieniu i rozstaniu z ukochanym! Padły ostre słowa
Edyta Górniak
East News
Newsy
Były chłopak Edyty Górniak ma już nową dziewczynę. To piękna modelka!

W listopadzie 2018 roku Edyta Górniak zakończyła swój związek z 34-letnim Mateuszem Zalewskim. Związek pary trwał kilka miesięcy i wydawało się, że gwiazda wreszcie znalazła prawdziwą miłość. Edyta Górniak chroniła prywatność swojego ukochanego, rzadko publikowała wspólne zdjęcia czy nagrania na InstaStories. Niestety, dyskrecja nie pomogła w utrzymaniu relacji. Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim  Mimo że Edyta Górniak dla Mateusza wróciła z Los Angeles, zamieszkała w Polsce i jeszcze wynajęła mieszkanie, to jednak największą przeszkodą dla relacji okazał się brak czasu Edyty dla Mateusza. Według "Faktu", artystka miała zbyt wiele obowiązków - zaczęła nagrania do nowej edycji "Agent-Gwiazdy", czego Mateusz nie mógł znieść.  Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził – wyznała w rozmowie z "Faktem" osoba z bliskiego otoczenia Górniak.  Był chłopak Edyty Górniak ma już nową dziewczynę Jak się jednak okazuje, Mateusz Zalewski długo nie rozpaczał po Edycie Górniak. W walentynki mężczyzna opublikował zdjęcie z Katarzyną Chmiel, modelką i malarką. Nie byłoby w tym nic dziwnego czy podejrzanego, gdyby nie fakt, że 34-latek opatrzył fotografię czarnym sercem. Z kolei Katarzyna w komentarzu dodała kilka czerwonych serduszek. To już może świadczyć tylko o jednym - Mateusz znalazł już nową dziewczynę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   🖤 Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz) Lut 14, 2019 o 3:13 PST Edyta Górniak i Mateusz Zalewski byli ze sobą kilka miesięcy To było jedyne...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner