Edyta Górniak w granatowym płaszczu, czarnym T-shircie i z okularami

Edyta Górniak ma problem z nowym sąsiadem?! "Nie wie, co zrobić z tym mężczyzną"

Edyta Górniak w granatowym płaszczu, czarnym T-shircie i z okularami

Nowy sąsiad prześladuje Edytę Górniak?! Gwiazda przeprowadziła się do Krakowa na początku stycznia, żeby zaznać spokoju i przygotować się do startu w konkursie Eurowizji. Jej plany zepsuł nowy sąsiad, który uprzykrza jej życie. Choć początkowo wydawało się, że mogą zostać przyjaciółmi...

Edyta Górniak wróci do Warszawy przez nowego sąsiada?

Gdy gwiazda przeprowadziła się do podkrakowskich Mogilan, wydawało się, że podjęła dobrą decyzję. Jej syn Allan poszedł do nowej szkoły, gdzie poznał nowych przyjaciół. Edyta była szczęśliwa i podekscytowana!

Jesteśmy tu bardzo szczęśliwi i mamy wielką radość do odkrywania tego pięknego miasta - mówiła w wywiadach Edyta.

Początkowo nowy sąsiad jej pomagał, ale później ich stosunki pogorszyły się. Dlaczego?

Gdy Edyta przeprowadziła się do Mogilan, ten mężczyzna okazał się bardzo uprzejmy. Pomógł jej w przeprowadzce, podwiózł ją na wywiad do radia i na dworzec. Tylko że zbyt szybko wczuł się w rolę "asystenta" Edyty i teraz wręcz ją nachodzi - mówi "Super Expressowi" jeden z mieszkańców osiedla.

W mediach ukazały się ich wspólne zdjęcia, a do tego niektórzy dziennikarze zaczęli sugerować, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i to właśnie dla tego mężczyzny Edyta wyprowadziła się z Warszawy. Szybko jednak okazało się, że jej nowy sąsiad ma żonę i rodzinę, a z Edytą łączy go tylko to, że mieszkają blisko siebie. Znajomość z nowym sąsiadem zaczęła jednak ciążyć piosenkarce. Dlaczego? Nowy sąsiad gwiazdy rano otwiera bramę do osiedla gapiom, którzy chcą zobaczyć dom gwiazdy. 

Jakby tego było mało, zadzwonił do jednej z gazet i podał się za jej nowego menedżera. Edyta jest wściekła! Nie wie, co ma zrobić z tym mężczyzną - zdradza informator gazety.

Edyta Górniak będzie mogła teraz nieco odpocząć od trudnej sytuacji na nowym osiedlu, bo aktualnie przygotowuje się do konkursu Eurowizji i najbliższe dni spędzi w Warszawie. Ostatnio wybrała się też do Nowego Jorku, gdzie kończyła pracę nad nową piosenką Grateful, z którą wystartuje w polskich preselekcjach. Może do jej powrotu do Krakowa, sytuacja poprawi się?

 

ZOBACZ: Ewa Farna skomentowała przebój Edyty Górniak na Eurowizję. Jej opinia może zaskakiwać!

 

Edyta Górniak i jej syn Allan wyprowadzili się do Krakowa na początku stycznia

Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie

Edyta i Allan chętnie chodzą na spacery po Krakowie i do kościoła

Edyta Górniak i Allan Krupa wychodzą z kościoła

Premiera singla "Grateful" Edyty Górniak odbyła się kilka dni temu. Czy z tym utworem diwa podbije Europę?

Edyta Górniak w sukience w paski
ONS

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04